Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

PortaVision İade Kabul Edilmiyor

Merve
11 Mayıs 18:11
167

Portavision adresinden projeksiyon cihazı aldım. Fakat ürünüm bozuk geldi. Şimdi de iade etmeye çalışıyorum fakat müşteri hizmetlerine defalarca yazmama rağmen kimse dönüş yapmıyor. Karşımda kimseyi muhatap bulamıyorum. Arıyorum açılmıyor yazıyorum cevaplanmıyor. En kısa sürede dönüş yapılmasını istiyorum

Gelişme
Gelişme

13 Mayıs 00:55

Portavision adli siteden projeksiyon aldım ürün maalesef bozuk çıktı. Görüntü çok bulanık ve düzelmiyor. Satıcılar ile iletişime geçmeye çalışıyorum fakat kimsenin umurumda değil. Israrla iade adresi istememe rağmen kimse bu iadeyi kabul etmiyor. Instagram'dan defalarca yazdım bugün dalga geçer gibi cevap yazmışlar bana. Ve sonrasında mesajlar kesildi az önce baktım hikaye paylaşmışlar ama benim mesajlarıma dönüş yapılmıyor. Nasıl bir terbiyesizlik, nasıl bir satış ahlaki bu? En kısa sürede dönüş yapılmasını istiyorum. Bu süreçte de her yere şikayetimi ileteceğim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Kerem

Bende de aynı durum var, ürün bozuk ve cevap vermiyorlar. Hem de 1080p görüntü sağlıyor diye sattıkları beyaz cihaz 720p görüntü veriyor.

Benzer Şikayetler

Portavision Projeksiyon Siparişim Gönderilmiyor!

Batuhan
23 Temmuz 18:30
35
Portavision Projeksiyon Siparişim Gönderilmiyor!
1

Portavision İade Sürecim Oluşturulmuyor

Betül
22 Temmuz 13:47
75
1

Portavision Projeksiyonum Çalışmıyor Ve Satıcı Dönüş Sağlamıyor.

Kaan
16 Temmuz 17:57
272
Benzer Şikayet Yaz