18 Mayıs 2013 #1787643

Popeyes Son Kullanma Tarihi Geçmiş Mayonez!

Popoyes restoranttan eşimle akşam iş çıkışı menü aldık. Yemeye başladıktan bir süre sonra midemiz kalkmaya başladı, eşim mayonezin tarihine baktığında son kullanma tarihinin dolduğunu gördü. Açıldığı ilk günden buyana karnımızı doyurduğumuz bu restorantın nasıl bir dikkatsizliğidir ki bu insan sağlığıyla bu kadar dalga geçiliyor.


Optimum mağazasından şikayetçiyim bir daha yemek yiyeceğimi zannetmiyorum. Elimde mayonezin tarihinin ve fişimin tarihlerini gösterir fotoğraflar var. Popoyesin sitesinden de bu yazdıklarımı yazdım. Bir açıklama olmazsa Sağlık Bakanlığına ilgili fotoğrafları götürüp şikayette bulunacağım.

Mehmet 445 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet10 Ekim 2013

  Ararsanız her zaman ulaşabilirsiniz ....

 • Mehmet01 Eylül 2013

  Konu ile ilgili geri dönülecek müşteri memnuniyeti nekadar önemliymiş popoyeste. Bir kere arandım bir daha arayan soran yok...

 • Mehmet01 Temmuz 2013

  Şikayetim ile ilgili merkezden aradılar, konu ile ilgili optimum alışveriş mağazası ile görüşeceklerini ve tarafıma bilgi verileceği söylendi fakat geri dönüş olmadı.Yarın hazırlamış olduğum dilekçeyi istanbul sağlık araştırmaları genel müdürlüğüne gönderip takibe aldıracağım. İlgili müffettiş ile görüştüm iadeli taahhütlü dilekçe yazıp şikayetimi göndereceğim.

 • Mehmet21 Mayıs 2013

  Konu hakkında bilgilendirme rica ediyorum.

 • Popeyes Temsilcisi19 Mayıs 2013

  SayınYetkili, Şikayeti hakkında,müşterimize siteye vermiş olduğu telefonlardan ulaşılamamıştır.Müşterimize ulaşıldığında konu hakkında gerekli bilgi verilecek ve siteye ilgili bilgilendirme yapılacaktır.Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Popeyes Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön