12 Şubat 2015

Popeyes Bekletilip İptal Edilen Teslimat!

2014 Kasım, tarihinde Pangaltı'ya teslim edilmek üzere 3 kişilik sipariş verdim. 30 dakika kuralının geçerli olduğunu da teyit ettim. Otel müdürümün ve müşterilerin şahitliğinde gerçekleşen sipariş, bekleme ve 45 dakika içinde teslim edilmeyen sipariş sonrasında çağrı merkezini aradım. Bir sorun sebebiyle, bölgeye teslimat yapılmadığı söylendi.


Aç müşterilerin "tam Türk işi savsaklama" sözleri ve müdürümün "bir siparişi beceremiyorsun" tarzı delici bakışları arasında kaldım. Bölgeye teslimat yapılmadığı, sipariş verirken belli değil miydi? Daha sonra şikayet hattına yaptığım görüşmelerden ise cevap gelmedi. Telefon görüşmelerini sadece ben biliyorum, buraya yazarsam daha fazla kişiye ulaşır.

Semih 237 Okunma

Cevaplar

  • Semih27 Şubat 2015

    Telefonla arayarak bilgi verdiniz "araştıracağız" dediniz. Araştırdınız mı? Bir sonuca ulaştınız mı? Aksaklığın sebebi neymiş? Sonucunda ne olacak?

  • Popeyes Temsilcisi27 Şubat 2015

    Sayın Yetkili, 3042494 no’lu şikayete ilişkin müşterimizle görüşülerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Popeyes Müşteri Hizmetleri

  • Semih26 Şubat 2015

    Şu ana kadar başka bir gelişme yaşanmadı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön