10 Haziran 2016

Popeyes Müdürün Vaktini Çalmışım!

Kuryenin yaptığı saygısızlık yüzünden mağaza vardiya müdürü ile görüştüğüm zaman kendisinin vaktini çaldığımı bir daha benim gibi müşteriyle karşılaşmamak için ettiği duaları Popeyes firmasına ilettiğim zaman hiçbir geri dönüş yapılmadı. Hakem Heyeti'ne gerekli başvurumu yapmış bulunmaktayım ve Popeyes'tan da gerekli yaptırım hakkındaki bilgilendirmeyi talep ediyorum.

Bu olay burada bitmeyecek, görmüş olduğum muameleden dolayı maddi ve manevi tazminat davası açmaya karar verdim. Bu şahıslar hakkında gereğinin hemen yapılmasını arz ederim.

Emre Y. 227 Okunma

Cevaplar

  • Emre Y.16 Haziran 2016

    Hemen gerekli bilgilendirmeyi buraya aktarayım beni aradılar ve dedikleri şey şu; "Kusura bakmayın emre bey gerekli ceza ve yaptırım verilecektir, iyi günler" oldu bunu zaten bana müşteri hizmetlerini aradığımda da söylemişlerdi. Ben daha detaylı bilgi istiyorum, hiç memnun kalmadım verdiğiniz müşteri memnuniyetinden.

  • Popeyes Müşteri Temsilcisi13 Haziran 2016

    Sayın Yetkili, 5691799 no’lu şikayete ilişkin müşterimizle görüşülerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Popeyes Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön