28 Mart 2016

Polypad Tabletimin Camı 2. Kez Çatladı...

3 ay önce Media Markt'tan 349 TL'ye q8 Polypad tablet aldım. Aldığım hafta tabletim kapandı firmaya götürdüm 3 hafta sonunda değişim yaptılar. Ancak tabletim güç düğmesi zor açıp kapatmaya başladı. Düşme çarpma olmadan tabletimin kenarında çatlak oluştu. Media Markt'a götürdüm kullanıcı hatası derler dediler ve garantiye Polypad'e gönderdiler. Birkaç gün garantiden mesaj geldi kullanıcı hatasıdır 90 TL gibi bir ücret çıkardılar. Tabletim yeni olduğu için 70 TL'ye yapabileceklerini söylediler bende mecbur kabul ettim. Yapıldı geldi ancak 2 gün içinde ekranın tam ortasında çatlak oluştu. Tekrar Media Markt'a götürdüm tekrar garantiye gönderdiler. Yine kullanıcı hatası 90 TL ücret dediler. Hiçbir düşme darbe olmadan tabletimin ekranı bu kadar çabuk çatlamaması gerektiğini düşünüyorum. İlgili firmanın bu konuyla ilgilenmesini istiyorum. İlgilenilmez ise gerekli tüm haklarımı arayacağım. Bilginize.

Şükrü 901 Okunma

Cevaplar

  • Şükrü13 Nisan 2016

    Ben büyük bir firmadan tablet almak istedim ama ne Media Markt ne de Polypad gibi firmalar sattığı ürünün arkasında maalesef durmamıştır. Bu olaydan sonra bir daha da Polypadden ve Media Marketten hiçbir ürün almak istemiyorum ve kimseye de tavsiye etmiyorum. İnanın camın 2 kere çatlamasında hiçbir şekilde darbe, çarpma ve düşme olmamıştır. Ancak Polypad her iki çatlakta da kullanıcıyı hatalı bulmuştur. Her çatlamada 90 TL ücret ödemek zorunda bırakıyorsunuz. Beni 3 ay mağdur ettiniz. Bende polypadin ekran kalitesi ve ürün incelemesine güvenmediğim için en kısa zamanda hukuki işlemleri başlatacağım. Bilginize.

  • Polypad Temsilcisi02 Nisan 2016

    Merhaba Şükrü Bey , Hiçbir ürünün dokunmatik ekranı darbe , hasar veya fiziksel bir baskı almadan kırılmaz . Bu nedenle ürünün garanti kapsamında onarımı söz konusu değildir. Servise gönderdiğinizde ücretli olarak onarım yapılabilir. Satın aldığınız yer vasıtasıyla veya bizzat kargolayarak ürünü servisimize gönderebilirsiniz. İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön