12 Haziran 2015

Polypad Garantili Ürünün Tamiri İçin 185 TL Ücret Talep Etti!

2.5 ay önce Media Markt'tan aldığım tablette ilk haftadan beri açılma tuşuyla ilgili sorun yaşıyorum. Açmak için 10-15 deneme yapıp, başarıya ulaşıp, tableti açabiliyordum. Birgün tablet yere düştü ama sorun çıkartmadan 2-3 hafta daha çalışmaya devam etti ve bir gün tabletin şarjı bitti ve sorunsuz çalışan tablet artık şarj almadı ve açılmadı.

Servise gönderdikten sonra ise darbeye bağlı olarak anakart yanması sebebiyle 185 TL ücret talep ettiler. Zaten 280 TL'ye satın alınan bu tablet için istenen bu ücret benim için çok fazla. Alırken 185 TL fazla ücret verip daha kurumsal bir firmadan kaliteli bir tablet alabilirdim. Lütfen bu soruna akılcı bir çözüm bulunmasına yardım edin.

Tugba 1.795 Okunma

Cevaplar

  • Tugba18 Ağustos 2015

    Firma ile irtibata geçtikten sonra bana ne kadar ücret ödersem kendilerine ürünü tamir ettireceğimi soruldu. Ben de 50 TL verebileceğimi söyleyince bunun kabul edilebilir olmadığını söylediler. Ben de ürünün tamir edilmeden geri gönderilmesini istedim ve piyasada bir tamirciye 50 TL'ye ürünümü tamir ettirdim. Şuan sorunsuz çalışıyor. Ve son bir şok daha firmanın iddia ettiği gibi ürünümün ana kartı yanmamış sadece şarjdan kaynaklı bir problem olduğunu söylediler ve tamir edip gönderdiler. Firmanın garantide olan üründen ücret talep etmek adına böyle bir yola başvurmasını kınıyor ve diğer okuyuculara örnek olması açısından paylaşıyorum. Zira bu tablet bana çok pahalıya mal oldu

  • Polypad Temsilcisi12 Haziran 2015

    Değerli Kullanıcımız , İlgili kaydı inceleyebilmemiz için cep telefonunuza gelen takip numaranızı iletmenizi rica ederiz. İlgili kayıt veya kayıtlar incelendikten sonra şikayet birimimiz sizinle irtibata geçerek yardımcı olmaya çalışacaktır. Bilgi için hafta içi ; 0850 222 76 59 telefon numarasını arayabilir veya [email protected] a mail atabilirsiniz. İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön