Polypad Altı Günde Bozulan Tablet.

Metkan A. |

Gold dan 199 TL'ye aldığım tablet 6 gün içinde dokunmatik ekran arızası verdi. Servise değişim olarak gönderdim. ADamlar kullanıcı hatası diyerek 60 TL tamirat ücreti istediler. Ve 2 gün içinde yatırılmasını istediler. Büyük ihtimalle problemi çözmeye gücü yetmeyecek bir firma Polypad.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Metkan A.
  03 Mart
  22:03

  Polypad yarın tüketici hakem heyetine başvuru yapıyorum. Bende sizi bir marka sanıştım. Gerçi şikayetlere bakıyorumda siz alışmışsınız aynı şeyleri duymaya.

 • Metkan A.
  03 Mart
  03:14

  Polypad tamamen düzmece bahaneler le hak yiyor.

 • 25 Şubat
  09:28

  Merhaba ,

  5022130 takip no\'lu ürününüzün fiziksel durumu daha kayıt aşamasında \" KASA ÜST KÖŞELERDE VE SAĞ ALT KÖŞEDE EZİLMELER MEVCUTTUR.\" şeklinde not edilmiş , teknisyenin tespiti bu darbeler nedeniyle dokunmatik ekranın çalışmadığı yönündedir. Servisimiz tarafından 19.2.2015 11:33:59 \'da arandınız ancak telefona yanıt alamadığımız için cihazınızın onarımı iptal edilerek gönderilmiştir. Ürün ile ilgili yardımcı olmamızı isterseniz satın almış olduğunuz firma üzerinden veya şahsi olarak ürünü tarafımıza gönderebilirsiniz. Gönderim yaparken bu mailin çıktısını eklemeyi unutmayınız.

  İyi günler dileriz.