Polosmart Uygulamanız Düzgün Çalışmıyor!

Ela Ela3 hafta önce

25.09.2020 tarihinde Bim'den aldığım baskül kullanabilmek için uygulamayı indirip bilgileri doldurdum. Fakat tartıya aile bireyi eklediğimde bireyler arası geçiş yapamıyorum, her seferinde kişileri silip yeniden kaydedip ölçüm yapmam isteniyor. Tam bir hayal kırıklığı. İade edeceğim bu nedenle. İnsanlara bir ürün satarken programlarınızın kusursuz olduğundan emin olun.

Gelişme :

3 hafta önce

25.09.2020 tarihinde Bim den aldığım baskül kullanabilmek için uygulamayı indirip bilgileri doldurdum fakat tartıya aile bireyi eklediğimde bireyler arası geçiş yapamıyorum her seferinde kişileri silip yeniden kaydedip ölçüm yapmam isteniyor. Tam bir hayal kırıklığı. İade edeceğim bu nedenle. İnsanlara bir ürün satarken programlarınızın kusuruz olduğundan emin olun.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Polosmart Logo Polosmart 2 hafta önce

Uygulama üzerinde kronik bir hata bulunmamaktadır. Uygulama kullanım durumu, telefonunuzun sürümünün güncel olup olmamasına göre farklılık gösterebilir. Ürününüz ile ilgili 0850 346 08 22 numaralı destek hattımız üzerinden kurulum hizmeti almanızı rica ediyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler