05 Ekim
#12733720

Polisan Renk Uyuşmazlığı!

Polisan Elegance ekstra marka 060 sahra beji mat boya ile boyanan evimizin duvarlarında rötuş yapmak üzere tekrar bir bayiden aynı marka ve renk boyayı aldık.


Ancak eve gelip uygulama yaptığımızda şok olduk, zira uygulama yaptığımız alanlar benek benek 1 2 ton açık kaldı. Aynı bayiden aynı renk boyayı tekrar temin etmeyi düşündük ancak burada edilen şikayetleri okuyunca boşuna masraf olacağını anladık.


Evi tamamen boyatmak için bütçemiz yok zaten olsa neden rötuş yapalım. Mağduriyetimizin giderilmesini istiyoruz. Taşındığımız her evde kullanmaktan memnuniyet duyduğumuz boy markamız bizi bu defa büyük hüsrana uğrattı.

Şafak Şafak 4.711 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Polisan Temsilcisi3 g

    Sayın İlgili; Müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm bilgilendirmeler yerine getirilmiştir. Saygılarımızla, Polisan Kansai Boya San. ve Tic. AŞ

  • Polisan Temsilcisi07 Ekim

    Değerli Müşterimiz; Mesajınız bize ulaştı. Konu ile ilgili gerekli inceleme/değerlendirme sonrası tarafınıza dönüş yapılacağını belirtir, bu süreçte göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Polisan Kansai Boya San. ve Tic. AŞ

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler