11 Ekim
#12771085

Polisan Renk Sorunu

Tekzen'den Polisan marka sakin gri adlı boyayı aldık. Renk çok köyü oldu. Tekrar marjinal gri alıp üzerine boyadık. Duvar da hep fırça izi kaldı. Dedik fırçadan herhalde bir kutu boya daha aldık fırçayı değiştirdik yine yer yer ton farkı oldu.


Bu seferde boyacıdan galiba dedik bir kutu daha aldık referans ile bir boyacı getirdik sonuç hüsran. Yine ton farkı oldu. Tekzen'e sordum en iyisi elegans abla dedi. Toplam 4 kutu boya, 2 boyacı ve sonuç çok kötü.


Giden paraya mı yanayım vaktime mi bilemedim. Böyle kurumsal bir firmaya hiç yakışmadı. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Güldane Güldane 10.131 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Güldane11 Kasım

    Gerekli bilgilendirmeler yerine getirildi derken! Sanırım firmaya ürünün hatalı olduğuna dair bilgi verdi. Yoksa tarafıma dönüş sağlanmadı.

  • Polisan Temsilcisi11 Kasım

    Sayın İlgili; Müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm bilgilendirmeler yerine getirilmiştir. Saygılarımızla, Polisan Kansai Boya San. ve Tic. AŞ

  • Polisan Temsilcisi14 Ekim

    Değerli Müşterimiz; Mesajınız bize ulaştı. Konu ile ilgili gerekli inceleme/değerlendirme sonrası tarafınıza dönüş yapılacağını belirtir, bu süreçte göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Polisan Kansai Boya San. ve Tic. AŞ

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler