Polisan Naturel Gri Renk Boya Aldım Lila Çıktı

Selda Selda3 hafta önce

3 gün önce Koçtaş Kozyatağı şubesinden aldığım katalog numarası 6203 olan naturel gri boya tamamen alakasız bir renk çıktı. Lila tonlarının yoğunluğu boya renginde ön planda ve katalogda kullanılan renkle ilgisi yok. Koçtaş'a şikayetimi ilettim. Değiştiremeyiz diyorlar. Polisan ürününe sahip çıksın lütfen. Sizin hatanız ve bayinin çözüm üretememesi sonucu mağdur olan benim. Maddi manevi hayal kırıklığı oldunuz benim için. Sorumluluk bilinciyle hareket edeceğinizi umuyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Selda 2 hafta önce

Tekrar yazıyorum kimse ilgilenmiyor. Polisan'ın müşteri hizmetlerini dahi aradım buna rağmen arayan soran yok. Polisan ailesini tebrik ediyorum bu ciddiyetsizliğinden dolayı. Pes diyorum.

profile-icon Selda 2 hafta önce

Şikayetimle ilgilenen birinin bana ulaşmasını bekliyorum hâlâ. Boya evimde firmanızdan gelecek teknik servis için bekliyor. Daha ne kadar beklememiz gerekecek acaba?

Polisan Logo Polisan 3 hafta önce

Değerli Müşterimiz; Mesajınız bize ulaştı. Konu ile ilgili gerekli inceleme/değerlendirme sonrası tarafınıza dönüş yapılacağını belirtir, bu süreçte göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Polisan Kansai Boya San. ve Tic. AŞ

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler