16 Eylül 2019
#12612337

Polisan Gri Yerine Mavi Lila Oldu

Karteladan bakıp açık gri boya aldım 7.5 litre. Duvarda lilamsı bir renk çıktı. Karteladan seçerken açık gri gözüküyor. Şimdi gidip gene boya seçmem gerekecek. Tabii gene masraf. Memnun kalmadım Polisan'dan. Ton farkı olsa anlarım ama renk farkı var. Başka odada kullanabileceğim bir renk değil maalesef. Mağdurum Polisan'dan.

Yeşim Yeşim 10.613 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Yeşim23 Ekim 2019

  Polisan firması, bayii ile görüşeceğini ve iade için konuşacağını söylemişti ancak hala haber yok. Acaba ne kadar sürecek bu süreç.

 • Yeşim17 Ekim 2019

  Gerekli bilgilendirme ve uyarı yapılacakmış. Polisan dan Yetkilinin verdiği bilgiye göre aranılacakmış bayii.

 • Yeşim17 Ekim 2019

  Merhaba Firma yetkilisi Ömer Bey bazı bilgiler sordu. Renk, kod vb... Gibi. Renk skalasına bboyayıp resmi w up tan yolladım. Bana söylenen boyayı yapan şube -nalbur yanlış yapmış. Gidin onlarla görüşün dendi. Eğer fabrika mağazayı uyarmazsa nalbur bana ücret iadesi yapmaz. Bunu Ömer Beye yazdım ama bir cevap yazmadı. Yardımcı olmaktan çok -bakın suç bizde değil boyayı yapanda -gidin onla halledin -tarzı bir yaklaşım sergileniyor. Yani ortada bir sonuç falan yok. Cevap yazılmaması da ayrıca nezaketsizlik.

 • Polisan Temsilcisi17 Ekim 2019

  Sayın İlgili; Müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm bilgilendirmeler yerine getirilmiştir. Saygılarımızla, Polisan Kansai Boya San. ve Tic. AŞ

 • Yeşim23 Eylül 2019

  Merhaba Hala bana herhangi bir dönüş olmadı firmadan. Boşu boşuna 2. Boyayı alıp masraf ettim. Hem vakit hem para kaybı. Elimde 10 kg luk bana gerekmeyen Polisan boya kaldı.

 • Yeşim16 Eylül 2019

  Teşekkür ederim. Sizden dönüş bekliyorum. Tekrar gidip boya alacağız mecburen.

 • Polisan Temsilcisi16 Eylül 2019

  Değerli Müşterimiz; Mesajınız bize ulaştı. Konu ile ilgili gerekli inceleme/değerlendirme sonrası tarafınıza dönüş yapılacağını belirtir, bu süreçte göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Polisan Kansai Boya San. ve Tic. AŞ

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler