30 Ekim 2018
#11087446

Polisan Ev Boyası!

Taşındığım ev Polisan mat silikonlu Primera ci-6192 boya ile boyanmış ufak tefek rötuş işleri vardı. Bende bir boyacıdan aynı ürünü temin ettim makinede yaptı boya ile evin rengi aynı görünmesine rağmen rötuşları yapınca bir ton açık kaldı makine boyayı tam karıştırmamıştı kutunun belli bölgelerinde koyu boya kalıntıları vardı bu durumdan dolayı mağdur oldum. Benim evi sıfırdan boyatacak durumum yok ve gidip aynı boyadan tekrar almaya çekiniyorum alsamda elimde ki ne olacak ona da para verdim sonuçta mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Serhat Serhat 6.363 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Polisan Temsilcisi11 Aralık 2018

    Sayın İlgili; Müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm bilgilendirmeler yerine getirilmiştir. Saygılarımızla, Polisan Kansai Boya San. ve Tic. AŞ

  • Serhat30 Ekim 2018

    Müşteri hizmetlerinden Ömer bey diye biri arayıp boya aynı olsa da duvardaki rengi tutmayacağını bu yüzden evi duvarı komple boyamam gerektiğini bu da evi komple boyatmam anlamına geliyor şeklinde bildiğin dalga geçti benimle. Ben ömrümde böyle saçma bir açıklama görmedim aynı boyada iki ayrı renk saçmalıktan başka bir şey değil teşekkürler Polisan gerçekten müşteri memnuniyetinin hat safhada.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler