19 Ekim 2013

Polaris'ten Aldığım Ürünü Değiştirmiyorlar!

Annem bana hediye olarak Polaris'ten bir terlik almış. Fakat terlik bana uymadı, değiştirmek istiyorum. Bugün Üsküdar Polaris mağazasına gittim. Personel son derece itici davrandı. Hiçbir şekilde yardımcı olmadılar. İlgili müşteri hizmetleri numarasını aradım sinyal sesinden sonra mesaj bırakın şeklinde bir bantla karşılaştım.

Ürün kullanılmamış, kutusunda barkodu ile pırıl pırıl duruyor. Herhangi bir mağazada barkod okutularak fiyatı ve ne zaman alındığı belirlenebilir. Bu devirde fişi saklamamışsınız diye geri çevrilmek anlaşılır gibi değil. Barkod diye bir sistem varken her türlü bilgi kodlanarak ürün üzerinde saklanabiliyorsa fişe ne gerek var. Tüketici haklarımı istiyorum.

Semra 86 Okunma

Cevaplar

  • Polaris Temsilcisi21 Ekim 2013

    Sayın Semra Doğan, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Katma Değer Vergisi 54 numaralı genel tebliğ esaslarına göre faturası, kasa fişi veya hediye kartı ibraz edilmeyen ürün değiştirilmez. Ürünle ilgili inceleme, iade, değişim ve tadilat gibi taleplerinizin karşılanabilmesi için fatura, fiş veya hediye kartı ibraz edilmesinin yasal bir zorunluluk olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön