25 Ocak 2014

Polaris'ten Aldığım Ayakkabı Terleme Yapıyor.

Aralık ayında aldığım erkek botunun içine kullanılan sentetik (naylon) malzeme nedeniyle ayağımda terleme yaptığından dolayı şikayetim oldu ve botu aldığım Malatya parktaki mağazanıza ilettim bir form doldurarak fabrikaya gönderdiler. Bu gün aldım botumu ve cevabımı (kullanım hatasıymış).

Hatalıyım sormadım mağazada çalışan personele bu botun içi sentetik mi ayağımı terletir mi? Pazardan mı alışveriş yapıyorum mağazadan mı? Polaris'e güvenmeyecek miyim sağlıklı ve sağlam ürün satar burası diye! Botun içerisinde bir not buldum. İç astarı sentetik olan ürünlerin terleme yapması muhtemeldir. Polaris hangi yazlık ürününün içine kürk kullanıyor? Ürününüzden
memnun değilim iade etmek istiyorum.

Mevlüt 169 Okunma

Cevaplar

  • Mevlüt 13 Şubat 2014

    tüketicinin sorunuyla değil ilgilenmek başından savmak için sadece akıl vermeyi yeğleyen bir yapılarının olduğu düşüncesi oluştu.Zaten diğer polaris şikayetlerine baktığımızda 400 şikayetin sadece 8 olumlu sonuç alındığı görülüyor. Polaris tercih etmicem ve çevremdeki insanlara da bu olayı paylaşacağımdan emin olabilirsiniz.

  • Mevlüt 28 Ocak 2014

    Sizi anlıyorum lakin söz konusu olan kışlık botun içerisine kullandığınız sentetik malzeme. Adı üzerinde kışlık bot yazlık ürünün yada fantazi ürünlerin içerisine sentetik kullanmışsınız problem olmaz..Kısaca yazlık ürünün içerisine kürk kullanamayacağınız gibi kışlık ürünün içerisine de sentetik malzeme kullanmanız polaris in müşterilerine verdiği değeri göstermektedir. Ben herhangi bir mağazada 35-40 tl ye iç astarı sentetik olan bir bot almadım. İndirimde olmasına rağmen 80 tl ödeyip polaris ten aldım. Ayrıca ürünün üzerinde iç astarı sentetik tir terleme yapabilir yada bu ürünü bir gün kullanıp bir gün dinlendir melisiniz diye bir ibarede görmedim. Dahası ürünü aldığım mağazaya götürdüm ve ürün fabrikada incelenip geldiğinde aldığım cevap kullanıcı hatasıydı. İçerisinde kullanım kılavuzu yoktu.Anlayacağınız ürünü kullanamıyorum.Başka bir ürününüzle değiştirilmesi yada iadesini talep etmiştim.Lakin hala ürün için eğitim ve nasihat alıyorum.Teşekkür ederim.

  • Polaris Temsilcisi27 Ocak 2014

    Sayın Mevlüt Kıyıcı, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İç astarında sentetik malzeme kullanılan ürünlerin ter ve koku yapması muhtemeldir.Ürünler 1 gün ara verilerek kullanılmalıdır. Çünkü ürünlerin emmiş olduğu ter 24 saat içinde buharlaşır. Bununla beraber ürünlerimiz ile ilgili bir durum yaşadığınızda, ürünü incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. İncelemenin sonucuna göre üretimden veya üretilen malzemeden kaynaklanan durumlarda ürün değişikliği yapılmaktadır. Yaşanan durum farklı nedenlerden kaynaklanıyor ise ürünün tadilatı gerçekleştirilebilmektedir. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön