07 Kasım 2013
#2101053

Polaris'ten Aldığım Çizmeler Ayağımı Uyuşturuyor!

12. 10. 2013 tarihinde Avcılar Polaris mağazasından aldığım çizmelerim ayağıma küçük gelmemesine rağmen giydikten bir süre sonra ayaklarımda uyuşma yapmaya başladı. O kadar uyuşuyor ki neredeyse ayaklarımdan olacağım.


Daha önce hiç böyle birşeyle karşılaşmadım. Ayak sağlığımı kaybetmek üzereyim ve bir dünya para ödedim ve çizmeleri kullanamıyorum. Faturası duruyor henüz çok yeni ve ben bu ürünün değiştirilmesini istiyorum. Tamamen üretici hatasından kaynaklandığını biliyorum ve yetkili birlerinin sesimi duymasını istiyorum.

Şerife Şerife 102 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Şerife12 Kasım 2013

    peki ben çalışan bir insanım.inceleme süreci içerisinde ne giyeceğim.kullanmam için bana geçici bir ürün temin edecekmisiniz.ben polaris mağazasını aradığımda bana en erken 3 hafta içinde geri geleceğini ve kesin bir sonuçta çıkmayabileceği söylendi.bu uzun bir zaman ve bu süre içinde çalışırken giymem gereken bir çizmeye ihtiyacım var.kusura bakmayın ama bu şekilde bir çözüm süreci bana hitap etmiyor.ben bunu çöpe atarım ama asla bir daha polaristen hiç bir ürün almam ve tanıdıklarımada bu durumu anlatırım.

  • Polaris Temsilcisi07 Kasım 2013

    Sayın Şerife Türel, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Dışarıda kullanılmış olan ürününüz ile ilgili bir durum yaşadığınızda ürünü incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Fatura veya değişim kartı ile birlikte ürünün satın alındığı mağazaya başvurulduğu takdirde ürünlerimiz incelemeye alınmaktadır. İncelemenin sonucuna göre üretimden veya üretilen malzemeden kaynaklanan durumlarda ürün değişikliği yapılmaktadır. Yaşanan durum farklı nedenlerden kaynaklanıyor ise ürünün tadilatı gerçekleştirilebilmektedir. Shop mağazalarımıza bırakılan ürünlerin incelenme süresi 15 iş günüdür. Söz konusu süre ürününüzü teslim ettiğiniz ve ürün inceleme formunuzun düzenlendiği tarih itibariyle başlamaktadır. İncelemenin sonucuna göre ilgili mağazanın tarafınıza bilgi vereceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları