21 Ocak 2014 #2247415

Polaris'ten Aldığım Babetin Aksesuarları Paslandı

Batıkent Carrefour içindeki Polaris mağazasından bir babet aldım. Ayakkabıyı sadece ofiste 3 gün giydim ve üzerindeki sallanan metal aksesuarı paslandı ve ayakkabıda iz bıraktı. İncelemeden olumsuz yanıt geldi. Malzemeden kaynaklı değilmiş. Özür dilerim. Metal aksamın paslanması tamamen benden kaynaklı, karda yağmurda giyip paslandırmamalıydım.


Ayrıca; özellikle tembih etmeme rağmen fişimi kaybedip, yasal yollara başvurma hakkımı aldıkları için, ayakkabıyı tam 2 ayda bana verdikleri ve her gidişimde, 7 dalda oskara aday 'sizi defalarca aradık' lafını tekrarladıkları için mağazanıza ve ayakkabıyı inceleyen uzmanınızın vicdanı için teşekkür ederim. Bu ayakkabıyı da, sizi de çöpe atıyorum.

Deniz 179 Okunma

Cevaplar

  • Polaris Temsilcisi22 Ocak 2014

    Sayın Deniz Ülker, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünün satın alınmış olduğunuz mağaza Polaris dışında farklı marka ürünlerde satan dağıtım kanallarımızdan olan bayilerimizdendir. Ürün ile ilgili inceleme, değişim, iade ve tadilat gibi talepleriniz konusunda sadece ilgili mağazanın tarafınıza yardımcı olabileceği bilgisini sizinle paylaşmak isteriz. Bayiler ile aramızdaki ilişkiler yasalarla sınırlı olduğu için yaptırımda bulunamamaktayız. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

  • Deniz22 Ocak 2014

    ki zaten ben dışarıda ve ofiste aynı ayakkabıyı giymiyorum,o kadar da hassasımkullanımkonusunda. neyse akıl parası oldu.ayrıca ayakkabıyı verirken özellikle dedimki bakın fişi kaybetmeyin, yok kesinlikle kaybetmeyiz olumsuz olursa zaten fişle birlikte veriyoruz sizedediler. hani nerde?çünkü yasal yola başvuracağımiçin bilerek vermediler.her gittiğimde,aa biz sizi aradık,hatta günü saati not aldık siz açmadınız dediler,hangi gün hangi saat diyorum,cevap veremiyolar,not almıştık,bilmiyorum 12 ocaktı galiba diyorlar,12 ocak da arama diye bişey yok.yahu ne biçimşnsanlarla çalışıyorsunuz arkadaş ya. yakışıyor mu. ama karar verdim meğer yakışıyormuş.

  • Deniz22 Ocak 2014

    mağazanız o kadar ''zeki''ki,ben ayakkabıyı vermişim,aradan 3 hafta geçmiş,ben de incelemeye gitti sanıyorum.meğerse arka depoda ayakkabı yatıyomuş.göndermemişler bile. sonra göndericez dediler ama ne yapmışlar biliyor musunuz,bunu kendileri söyledi.biz bu ayakkabıya aşağıdaki ayakkabıcıda bakım yaptıralım amayine göndeelim. ayakkabıya bakım yaptırdılar,ayakkabı cillop gibi gitti tabi incelemeye,sorun yok dediler.neyse 2 ay sonra ayakkabıyı alıyorum,aynı gün yine ofiste giyiyorum,sadece 1 saat,işte durum bu resimlerdeki gibi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön