06 Aralık 2013

Polaris'ten Aldığım Ayakkabıyı Giymek Nasip Olmadı!

Polaris'ten 05.10.3013 te aldığım botu bir giyişimde sol ayağımın üstünün çok acıttığını farkettim. Daha önce hiçbir ayakkabıdan bu tür rahatsızlığım olmamıştı. 09.10.2013 te kusurun düzeltilmesi için yolladım bana bir aydan fazla bir süreçte geriye dönüş yapılarak ayakkabım bugün verildi. Mağazada giydim hiçbir şekilde düzelmemiş, aynı sorunun devam ettiğini gördüm.


Satış sorumlusu tekrar incelemeye gönderebilirsiniz yapacağımız bir şey yok dedi. Ayakkabıyı tekrar gönderdim ama artık ben ya yenisiyle değişim ya da paramın iadesini istiyorum. Müşteri hizmetleri müşteriyle zaten konuşmaya tenezzül etmiyor açan yok. Bir daha mı Polaris, asla!

Ceyda 74 Okunma

Cevaplar

  • Ceyda06 Aralık 2013

    Yazdığınız cevap maalesef sorunumu gidermedi.Tadilata gönderdiğim ayakkabı 40 gün sonra değişiklik yapılmamış olarak bana geri gönderildi. Satış temsilciniz bana yapacağımız bir şey yok yeniden göndereceğiz dedi bu şekilde nereye kadar gidecek benim firmanıza güvenim kalmadı ben para iadesi istiyorum. Ayakkabımı teslim ettiğim yer Beylıcıum Polaris Mağazasıdır.

  • Polaris Temsilcisi06 Aralık 2013

    Sayın Ceyda Kış, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Dışarıda kullanılmış olan veya 30 gün içerisinde kullanılmadan değişikliği gerçekleştirilmemiş olan ürününüz ile ilgili bir durum yaşadığınızda ürünü incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Fatura veya değişim kartı ile birlikte ürünün satın alındığı mağazaya başvurulduğu takdirde ürünlerimiz incelemeye alınmaktadır. İncelemenin sonucuna göre üretimden veya üretilen malzemeden kaynaklanan durumlarda 4077 sayılı kanun çerçevesinde müşterilerimize seçimlik haklarından talep ettiği kullandırılmaktadır. Yaşanan durum farklı nedenlerden kaynaklanıyor ise ürünün tadilatı gerçekleştirilebilmektedir. Shop mağazalarımıza bırakılan ürünlerin incelenme süresi 15 iş günüdür. Söz konusu süre ürününüzü teslim ettiğiniz ve ürün inceleme formunuzun düzenlendiği tarih itibariyle başlamaktadır. İncelemenin sonucuna göre ilgili mağazanın tarafınıza bilgi vereceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön