28 Ocak 2014 #2261564

Polaris'ten Aldığım Ayakkabının İçi Kokuyor

Ekim ayında Polaris'ten çizme aldım. Severek aldım. Bir aydır ayakkabının içi kokuyor ve ayakkabıyı giyemiyorum ve ayrıca ayağımı acıttı ve nasır yaptı. Şuan ayakkabıyı kullanamıyorum memnun kalmadım. Bir daha Polaris'ten ayakkabı almam.

Gönül 160 Okunma

Cevaplar

  • Gönül03 Şubat 2014

    POLARİS FİRMASINDAN MEMNUN KALMADIM..

  • Gönül28 Ocak 2014

    Merhaba elimde fatura veya değişim fişi yoktur ,emin olun böyle birşey başıma gelceğini bilseydimsaklardım ,ayakkabının kutusu var ,iş bankası kredi kartımın ekstresinde 21.10.2014 geçilmiş arşivlerinizde eminim vardır,çünkü banka siliplerini 5 yıl saklama zorunluluğu vardır ,ben sadece ürünüzden memnun olmadığı bilmenizi isterim bir daha polarisin ürünleri kullanmam çevremdeki dostlarımada tavsiye etmem..herşey için teşekkürler...

  • Polaris Temsilcisi28 Ocak 2014

    Sayın Gönül KAHRAMAN, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünlerimiz ile ilgili bir durum yaşadığınızda ürünü incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Fatura, kasa fişi veya değişim kartı ile birlikte ürünün satın alındığı mağazaya başvurulduğu takdirde, ürünlerimiz incelemeye alınmaktadır. İncelemenin sonucuna göre üretimden veya üretilen malzemeden kaynaklanan durumlarda ürün değişikliği yapılmaktadır. Yaşanan durum farklı nedenlerden kaynaklanıyor ise ürünün tadilatı gerçekleştirilebilmektedir. Ürün ile ilgili inceleme, iade, değişim ve tadilat gibi taleplerin karşılanabilmesi için fatura, kasa fişi veya değişim kartı ibraz edilmesinin yasal bir zorunluluk olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön