18 Eylül 2013

Polaris'ten Aldığım Ayakkabı Ayağımı Yara Yaptı!

Polaris Lüleburgaz şubesinden yazlık ayakkabı aldım. Eve gittiğimde ev içerisinde giydim ve her iki ayağımın üstü yarım saatlik giyme sonrası kesilerek kanama oldu ve yara oldu. Bunun değişimi için Lüleburgaz şubesine götürdüm, merkeze yollayacaklarını söyleyip ayakkabıyı teslim aldılar. Dışarıda hiç giyilmemiş bir ürün olmasına rağmen.


Fakat sonrasındaki dönüşleri değişim yapmayacakları konusunda oldu. Sonuçta ben geri iade talebinde bulunmadım. Giyemediğim ayakkabının değişimi yapılmasını talep ettim fakat red cevabını aldım. Sorunum çözümlenmedi ve ben sağlıksız bir ayakkabıyı boşu boşuna almış oldum. Lütfen önemle rica ediyorum. Bana bu konuda merkez Polaris'in yardımcı olmasını istiyorum.

Melahat 72 Okunma

Cevaplar

  • Polaris Temsilcisi19 Eylül 2013

    Sayın Melahat YILDIRIM, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürününüz ile ilgili bir durum yaşadığınızda ürünü incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Fatura veya değişim kartı ile birlikte ürünün satın alındığı mağazaya başvurulduğu takdirde ürünlerimiz incelemeye alınmaktadır. İncelemenin sonucuna göre üretimden veya üretilen malzemeden kaynaklanan durumlarda ürün değişikliği yapılmaktadır. Yaşanan durum farklı nedenlerden kaynaklanıyor ise ürünün tadilatı gerçekleştirilebilmektedir. Ürününüzü görerek, deneyerek ve beğenerek satın almış olduğunuz için vurma, sıkma, ayağı yara yapması veya ayağı rahatsız etme nedenleri ile ürün değişikliğini gerçekleştiremeyeceğimizi bildirmek isteriz. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön