12 Eylül 2013

Polaris Yanlardan Açılma Oldu!

14 günde yanlarından ve arkasından açılan ayakkabımı fabrikaya gönderdikten 17 gün sonra benim merkezi arayarak lütfen aldığım cevap değişim kararı oldu. Mağazaya gittim yerine başka bir ayakkabı almak için. Mağaza sorumlusu 04.09.2013'te kararın verildiğini söyledi. Merkez ise dün verildi dedi.


Hanginiz doğru söylüyor? Bir de bir tafra, şikayet etmişsiniz diye bir sürü saydı bana. Zaten kalitesiz ayıplı bir mal için 20 gün beklettiniz bir de surat yapıyor elemanınız. Sizin mağazaya yaptığınız baskı bana tepki olarak dönüyor. Nasıl bir hizmet anlayışı. İstemiyorum sizin malınızı paramın iadesini istiyorum. En kısa sürede telefonla dönüş bekliyorum. Sorunumu çözün tüketici hakem heyetine dilekçe veriyorum.

Ayşe 237 Okunma

Cevaplar

 • Polaris Temsilcisi19 Eylül 2013

  Sayın Ayşe KABAKCI, Aydın Nazilli Polaris mağazamıza başvurduğunuz takdirde değişim kararı çıkan ürününüze istinaden talebiniz hususunda tarafınıza yardımcı olunacağı bilgisini sizinle yeniden paylaşmak isteriz. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

 • Ayşe16 Eylül 2013

  Polaris firmasının müşteri hizmetleri hiçbir şekilde telefonu açmıyor ve geriye de dönüş yapmıyor.Sorunumu çözmediler otomatik cevap atıp geçiştiriyorlar.Bilginize..

 • Ayşe13 Eylül 2013

  ARKADAŞLAR HERKES OKUSUN BUNDAN SONRA ÖNÜME GELEN HERKESE POLARİS FİRMASININ MALLARININ KALİTESİZ VE AYIPLI OLDUĞUNU, AYRICA MÜŞTERİ HİZMETLERİ DİYE BİR BÖLÜMLERİNİN OLMADIĞINI, MALI SATANA KADAR MÜŞTERİ SIFATINA SAHİP OLDUĞUMUZU, MALI ALDIKTAN SONRA KİMSENİN BİZİMLE MUHATAP OLMADIĞINI ANLATACAĞIM.SİZİN DE BİLGİNİZ OLSUN.PARASINI ÇÖPE ATMAK İSTEYEN YOKTUR SANIRIM BENİM 50 TL ÇÖPTE ŞU ANDA İADE ETMİYORLAR.KAÇ GÜNDÜR OTOMATİK CEVAP ATIYORLAR SİSTEMDEN MAİLLERİME TELEFON KONUŞMASI DİYE BİR ŞEY YOK.20 TL YE GİDİP PAZARDAN BABET ALSAM DAHA UZUN SÜRE GİYERDİM HERHALDE.SİZİN BABETİNİZE, MALINIZA BIRAKIN 50 TL Yİ BUNDAN SONRA 1 TL BİLE VERMEM, VERDİRMEM.

 • Polaris Temsilcisi13 Eylül 2013

  Sayın Ayşe KABAKCI, Aydın Nazilli Polris mağazamıza başvurduğunuz takdirde değişim kararı çıkan ürününüze istinaden talebiniz hususunda tarafınıza yardımcı olunacağı bilgisini sizinle yeniden paylaşmak isteriz. Bildirimleriniz ilgili birimimiz ile paylaşılmıştır. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

 • Polaris Temsilcisi12 Eylül 2013

  Sayın Ayşe KABAKCI, 11.09.2013 tarihinde sizinle irtibata geçilip ürün inceleme sonucunuza ilişkin bilgi verilmişti. Aydın Nazilli Polris mağazamıza başvurduğunuz takdirde değişim kararı çıkan ürününüze istinaden talebiniz hususunda tarafınıza yardımcı olunacağı bilgisini sizinle yeniden paylaşmak isteriz. Müşterilerimizin firmamız ve mağazalarımız ile ilgili bildirimleri bizim için çok değerlidir. Görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Bildirimleriniz ilgili birimimiz ile paylaşılmıştır. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

 • Ayşe12 Eylül 2013

  Bence yeter artık buradan standart cevap yazmak yerine o hiç telefonu açmayan müşteri hizmetlerinizden biri bana geri dönsün.Beş karış surat yapıp laf söyleyen mağaza sorumlusuyla muhatap olmuyorum bana ücret iadesi yapılmasını istiyorum.Tekrar sizin kalitesiz ve ayıplı mallarınızdan alıp defalarca uğraşmak istemiyorum.Sizden mal almak parayı çöpe atmak ve sinir stres sahibi olmaktan başka bir şey değil.Acil dönüş bekliyorum, yapılmadığı taktirde tüketici hakem heyetine başvuruyorum.Bilgilerinize..

 • Polaris Temsilcisi12 Eylül 2013

  Sayın Ayşe KABAKCI, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İletmiş olduğunuz konuya ilişkin Aydın Nazilli Polaris mağazamız ile görüşülmüştür. İlgili mağazamıza başvurduğunuz takdirde değişim kararı çıkan ürününüze istinaden talebiniz hususunda tarafınıza yardımcı olunacağı bilgisini sizinle paylaşmak isteriz. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön