11 Nisan 2013 #1736553

Polaris Ürünü Değiştirmediler!

Polaristen kış başlamadan ayakkabı satın aldım. Bir iki gün kullandım sağ ayağımın baş parmağın alt kısmını sıkmaya başladı. Zamanla o bölge ayakkabıya bağlı olarak ağrımaya başladı. Aldığım firmaya (Depsite-İST) götürdüm durumu anlattım ve tamire göndereceklerini söylediler.


Tamirden de 15-20 güne geleceği söylendi fakat ben bunları kışlık olarak aldığımı, şimdi ihtiyacımın olduğunu ve ürünün kullanılmamış olduğunu vs...beklemeyelim yenisiyle değiştirelim dediysem de kabul edilmedi. Tadilata gönderildi. Bir ay sonra alabildim fakat aynı şikayetlerim devam etti. Firmayı aradım yapabilecekleri birşeyin olmadığını söylediler.

Ömer 69 Okunma

Cevaplar

  • Ömer19 Nisan 2013

    Tadilatı yapılan ürünün aynı şıkayetleri devam etmesi ve hiç kullanılmaması sizce normalmi?

  • Ömer16 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Ben ürünü normal bir mahalle pazarından almadım.Eğer garantisi olan bir ürünü polaris üretiyorsa ve ürününün arkasında ise ürünü aynısıyla değiştirmek istiyorum değiştirilmiyor bir aya yakın tadilatta bekletiyorsunuz ve ben kışlık olarak ikinci bir ayakkabı alıyorum.Tadilattan gelen ayakkabıyla ilgili aynı şikayatim devam ediyor.Hiç bir değişiklik olmamış.Polaris müşteri hiz. arayıp durumu anlatıyorum yapabilecekleri birşeyin olmadığını söylüyor...

  • Polaris Temsilcisi11 Nisan 2013

    Sayın Ömer Çakır, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kullanılmış olan ürünümüz ile ilgili bir durum yaşadığınızda ürünü incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Fatura veya fiş ile birlikte ürünün satın alındığı mağazaya başvurulduğu takdirde, ürünlerimiz incelemeye alınmaktadır. İncelemenin sonucuna göre üretimden veya üretilen malzemeden kaynaklanan durumlarda ürün değişikliği yapılmaktadır. Yaşanan durum farklı nedenlerden kaynaklanıyor ise ürünün tadilatı gerçekleştirilebilmektedir. Ürününüzü görerek, deneyerek ve beğenerek satın almış olduğunuz için vurma, sıkma, ayağı yara yapması veya ayağı rahatsız etme nedenleri ile ürün değişikliğini gerçekleştiremeyeceğimizi bildirmek isteriz. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön