19 Mart 2013 #1693049

Polaris Ürün Ve Hizmet Kalitesi Yok!

Polaristen bot aldım ve sadece 1 ay giyebildim mağazaya ürünü götürüp anlattım bunun kenarları soyuldu topuğu düştü ve topuk rengi değişti dedim merkeze göndereceğiz 1 hafta içinde neticelenir dediler fakat ürün yaklaşık 4 hafta sonra geri geldi böylelikle ürünü sezonunda da giyememiş oldum ve gönderdiğim halinden daha beter durumda.


Sadece farklı renkte bir malzeme ile topuğun ince yerini onarmışlar. Bunu kabul etmiyorum dedim hepsi neredeyse çocuk yaşta laubali ve samimiyetsizce bişi yapamayız bize de merkezden bu şekilde geliyor hanımefendi o zaman müşteri hizmetlerini arayıp derdinizi anlatın dediler ürünü yakıp resimlerini sosyal medyada paylaşıp bunu gözler önünde sergiyeleceğim.

Güler 49 Okunma

Cevaplar

  • Güler19 Mart 2013

    Ürünü incelediğinizi kanıtlamanızı rica ediyorum Ürünün size geldiğindeki resimlerini çekiyormusunuz ve teslimindeki görüntülerini kayıt ediyormusunuz benim ürünümü rezil halde bana teslim edemezsiniz yok böyle bir hakkınız acilen cevap bekliyorum kurumunuzdan

  • Polaris Temsilcisi19 Mart 2013

    Sayın Güler GÜNGÖRMEZ, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünlerimiz ile ilgili bir durum yaşadığınızda, ürünü incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. İncelemenin sonucuna göre üretimden veya üretilen malzemeden kaynaklanan durumlarda ürün değişikliği yapılmaktadır. Yaşanan durum farklı nedenlerden kaynaklanıyor ise ürünün tadilatı gerçekleştirilebilmektedir. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön