11 Eylül 2013

Polaris Ürün İadesi!

21.08.2013 tarihinde Yayla şubenizden kardeşime hediye olarak almış olduğum ürünü beğenmemesi üzerine geri iade etmek istedim. Ürünün aldığım tarihten itibaren 1 ay geçmemesine rağmen Mağaza Müdürü iade kabul etmediklerini ve başka bir ürünle değişim yapabileceklerini söyledi. Yıllardır Polaris ürünlerini kullanıyorum ve şu an için satışta olan hiç bir ürün benim ihtiyacım değil. Benim tek istediğim para iadesi.

Gülsüm 127 Okunma

Cevaplar

 • Gülsüm12 Eylül 2013

  Sacmalik!!!!!

 • Polaris Temsilcisi12 Eylül 2013

  Sayın Gülsüm GÖKMEN, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Alınmış olan veya hediye gelen bir ürün ile ilgili herhangi bir durum yaşandığında 30 gün içerisinde ürün kullanılmadan fatura, kasa fişi veya değişim kartı ile beraber ürünün satın alınmış olduğu mağazaya başvurulduğu takdirde sadece değişimi sağlanabilmektedir. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

 • Gülsüm11 Eylül 2013

  Ben degisim istemedigimi bir onceki mesajda da belirtmis durumdayim. Soz konusu urun begebilmedi ve iade etmek istiyorum. Daha nasil soylemeliyim bilmiyorum? ??

 • Polaris Temsilcisi11 Eylül 2013

  Sayın Gülsüm GÖKMEN, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Alınmış olan veya hediye gelen bir ürün ile ilgili herhangi bir durum yaşandığında 30 gün içerisinde ürün kullanılmadan fatura, kasa fişi veya değişim kartı ile beraber ürünün satın alınmış olduğu mağazaya başvurulduğu takdirde değişimi sağlanabilmektedir. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön