12 Eylül 2013 #2008343

Polaris Tabanda Soyulma!

Soma Eker şubesinden Mart ayında Polaris 5 nokta terlik aldık. İki ay giymeden tabanın da soyulmalar ve aşınmalar meydana geldi. Aldığımız yere fiş ile başvuru yaptık. Terlik fabrikaya gönderildi ve kullanıcı hatası denilip geldi.


Tüketici hizmetlerini aramama rağmen telefona bakan yok. Ben kullanıcı hatası olduğuna katılmıyorum. Çünkü tabanında soyulma ve aşınma oldu. Bile bile böyle bir şey yapacak değilim.


Ortopedik rahatsızlığım olduğu için doktor tavsiye etti ve aldım faydası oldu ama kısa süre de yıpranması hoş değil. Gereğinin yapılmasını isterim. Gerekirse de fabrikaya kendim dahi getiririm. İlgilenirseniz sevinirim. Çözümü burada bulamazsam gerektiği yere kadar hakkı mı aramak istiyorum.

Özcan 74 Okunma

Cevaplar

  • Özcan13 Eylül 2013

    tekrar incelenmesini istiyorum bunun için aldığım yere götürüp göndermesini rica edebilirim

  • Polaris Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sayın Özcan Kara, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünlerimiz ile ilgili bize ulaşan her bildiriminiz, tarafımızdan hassasiyetle değerlendirilerek teknik ekibimiz tarafından incelemeye alınmaktadır. İncelemenin sonucuna göre üretimden veya üretilen malzemeden kaynaklanan durumlarda ürün değişikliği yapılmaktadır. Yaşanan durum farklı nedenlerden kaynaklanıyor ise ürünün tadilatı gerçekleştirilebilmektedir. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön