21 Şubat 2013

Polaris Tabanda Erime Oldu!

2012 Aralık ayında kızıma polaris 212 AVM Mağazasından bir bot aldım.Kredi kartıyla ödedim.ama 2 ay geçmeden botların 2 si birden tabanında erimeyle birlikte delinme oldu.212 AVM Polaris mağazasına gittim.Arkadaşlar doğal olarak önce faturayı sordu.Faturayı kaybettik.Bütün hatamız buymuş.Arkadaşlar daha ayakkabıya bakmadılar


Fatura yoksa hiç bir işlem yok.Kendilerindeki surette bir işe yaramıyormuş.Ama fatura edilirken adımı soyadımı almışlardı. Aynen şöyle söylendi.Faturanız yoksa işlem yapamayız.Arkadaşlar nerde yaşıyoruz daha botu satan firma polaris mi değilmi onu bile bilmiyorlar.Yani daha bota bile bakmadılar.Kullanıcı hatasımı fabrika hatasımı hiç onu bile merak etmediler.

Mehmet 39 Okunma

Cevaplar

  • Polaris Temsilcisi21 Şubat 2013

    Sayın Mehmet YILDIZ, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünlerimiz ile ilgili bir durum yaşadığınızda ürünü incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Fatura veya değişim kartı ile birlikte ürünün satın alındığı mağazaya başvurulduğu takdirde, ürünlerimiz incelemeye alınmaktadır. İncelemenin sonucuna göre üretimden veya üretilen malzemeden kaynaklanan durumlarda ürün değişikliği yapılmaktadır. Yaşanan durum farklı nedenlerden kaynaklanıyor ise ürünün tadilatı gerçekleştirilebilmektedir. Ürün ile ilgili inceleme, iade, değişim ve tadilat gibi taleplerin karşılanabilmesi için fatura veya değişim kartı ibraz edilmesinin yasal bir zorunluluk olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön