18 Ocak 2014 #2241878

Polaris Satın Alınmış Olan Ayakkabıyı Geri Almıyor

Annem 16 ocak 2014 tarihinde Küçükyalı-Altıntepe Polaris mağazasından ayakkabı satın aldı. Ancak eve geldiğinde ayakkabının ayak parmaklarını çok kötü sıktığını fark etti. 17 ocak günü ayakkabıyı mağazaya geri götürüp şikayetini dile getirdiğinde ürünü geri alamayacaklarını değişim yapabileceklerini ya da çek verebileceklerini belirtmişler. Ürün giyilmemiş olmasına rağmen geri alınmaması, müşteri memnuniyeti odaklı değil tamamen satış odaklı çalışıldığını gösterir. Fatura sıra no:532871.

Selma 134 Okunma

Cevaplar

  • Selma22 Ocak 2014

    Ben ürünün değiştirilmesini istemiyorum.Geri iade alınmasını istiyorum.Kaldı ki ben bu ürünü 7 gün içersinde mağazaya götürdüğüm taktirde iade hakkına sahibim.

  • Polaris Temsilcisi21 Ocak 2014

    Sayın Selma Kızılateş, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Alınmış olan veya hediye gelen bir ürün ile ilgili herhangi bir durum yaşandığında 30 gün içerisinde ürün kullanılmadan fatura veya değişim kartı ile beraber ürünün satın alınmış olduğu mağazaya başvurulduğu takdirde değişimi sağlanabilmektedir. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön