01 Ağustos 2013

Polaris Sandaletin Topuğu 1 Günde Ezildi!

Polaris'ten 7 Temmuz tarihinde aldığım sandaleti bir gün giydim. Topuğunda yırtılma ve ezilme oldu. 9 gün sonra mağazaya geri götürebildim, incelemek için aldılar 16 gün oldu halen cevap gelmedi.

Mağazayı aradığımda sistemde henüz görünmediğini söylediler. Kasiyer bey bunun çok doğal olduğunu 150'ye yaklaşık mağazalarından hergün 3-4 tane şikayet geldiğini düşünürsek yoğunluk nedeni ile işlemlerin uzun sürebileceğini iletti.

Yani Polaris mağazalarından günde 450 kadar defolu mal çıkabildiği bilgisini ediniyoruz buradan. Bravo Polaris. Markalaşmak, tüketicinin güvenini sağlamak böyle birşey sanırım. Halen gelip sizden alışveriş yapıyoruz. Ayrıca çağrı merkezi telefonları cevap vermiyor.

Zahide 129 Okunma

Cevaplar

  • Polaris Temsilcisi01 Ağustos 2013

    Sayın Zahide KAYA, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Fatura adı, ürün kodu, ürün inceleme form numarası, ürünü incelenmek üzere bırakmış olduğunuz tarih ve ürünü incelenmek üzere bırakmış olduğunuz mağazanın isim bilgilerini [email protected] e-posta adresi aracılığı ile bizimle paylaştığınız takdirde konuya ilişkin detaylı araştırma yaparak tarafınıza bilgi aktarabileceğimizi bildirmek isteriz. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön