24 Nisan 2013 #1761771

Polaris Önce Değişim dediler Sonra Tamir!

13. 11. 2012 tarihinde aldığım süet ayakkabımın, süetinin ön kısımlarında ve arkada topuk kısımlarında gözle görülür beyaz izlerin (topuklarda çok bariz) olması sonucunda garantiye gönderdim ve ayakkabımın geldiğini söylediler bayiye gittiğimde değişim geldiğini söylediler. o zaman çeşit yoktu.


2-3 haftaya kadar yeni sezonun geleceğini söylediler. 2-3 hafta sonra gittiğimde ise sizin ayakkabı değişim değil tamir çıkmış beyefendi dediler. ayakkabıyı eleme aldığımda ayakkabıma hiç dokunulmadığını ve aynen geri gönderildiğini gördüm en ufak tamir dahi yoktu ve ben bayinin kararsızlığı ve bir değişim bir tamir demesi yüzünden 2 aya yakın ayakkabısız kaldım. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. .

Zekeriya 78 Okunma

Cevaplar

  • Polaris Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sayın Zekeriya Özçelik, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Fatura adı, ürün kodu, ürün inceleme form numarası, ürünü incelenmek üzere bırakmış olduğunuz tarih ve ürünü incelenmek üzere bırakmış olduğunuz mağaza isim bilgilerini [email protected] mail adresi aracılığı ile bizimle paylaştığınız takdirde konuya ilişkin detaylı araştırma yaparak tarafınıza bilgi aktarabileceğimizi bildirmek isteriz. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön