16 Eylül 2013
#2012973

Polaris Ödediğim Para Karşılığı Ürün Alamadım!

Çocuğum için ayakkabı aldım. 1-2 saat sonra iade için geri gittim. İade yerine alışveriş çeki teklif ettiler. Bizde 50- TL alışveriş çekini daha sonra kullanmak üzere aldık. 4 ay sonra çeki kullanmak istediğimizde, çekin süresinin geçtiğini kullanamayacağımızı söylediler. Çekin üzerine bir kaşe vurmuşlar 3 ay geçerlidir diye.


Ben bu çeki promosyon olarak kazanmadım. Hediye çeki de değil bunun parasını ödedim ve karşılığında Polaris'ten hiçbir şey almamış oldum. Ne kadar kanunidir yaptıkları bilmiyorum. Ayrıca ne kadar insanidir, hakkaniyetlidir bunu hiç bilmiyorum. Polaris yetkilileri kendi vicdanlarında tartsınlar.

Ümit Ümit 82 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ümit19 Eylül 2013

    İlginiz için teşekkür ederim.Şikayet var sitesine şikayetimiz yazmadan önce ürün aldığımız mağazanıza defalarca konuyu iletmemize git-gel yapmamıza rağmen çözüm üretilmemiş olması çok üzücü.Ayrıca bu hengamede alışveriş çeki kaybolduğu için biz yine kullanamadık paramız gitti.

  • Ümit19 Eylül 2013

    Şikayet var sitesine şikayetimi iletdikten sonra polaris firma yetkilileri 1 gün içinde iletişime geçerek çözüm üretti.Ancak Siteye şikayet iletmeden önce ürün aldığımız mağaza yetkilileri ile defalarca görüşmemize,git-gel yapmamıza rağmen olmaz diye diretmeleri çok üzücü. Ayrıca bu hengamede alışveriş çeki kaybolduğu için yine kullanamadık.

  • Polaris Temsilcisi17 Eylül 2013

    Sayın Ümit D. , Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Hediye çekiniz ile birlikte çekinizin düzenlenmiş olduğu mağazamıza başvurduğunuz takdirde tarafınıza yardımcı olunabileceği bilgisini sizinle paylaşmak isteriz. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları