25 Mart 2013

Polaris Kışlık Botun Su Alması!

Yeğenim için 5 ay önce alınan kışlık çocuk botunun su alması sebebiyle Aralık ayında sultangazi polaris mağazasına değişim isteği ile başvuruda bulunduk; fakat mağaza yetkililerinizden bu ürünün değişimi ile alakalı yardım alamadık sebebi ise su geçirmesinin garanti kapsamında olmayışıymış. Tarafınızdan bu ürün değişimi ile ilgili acil olarak geri dönüş beklemeyeyim. Tarafınızdan gelecek olan geri dönüşe göre konuyu hakem heyetine taşıyacağım şuanki talebimiz yalnızca değişimdir.

Neslihan 91 Okunma

Cevaplar

  • Neslihan26 Mart 2013

    Standart cevap değil çözüm bekliyorum fiş fatura İbrazından bahsetmişsiniz kurumsal işleyişinizi anlatmışsınız ama sizin dediğinizin aksine personelleriniz böyle bir uygulamanın varlığını bile paylaşmamışlar .bişey yapılamaz deyip geri yollamak mı müşteri memnuniyeti anlayışınız. 2. Si o ürünün üzerinde su geçirir yazmadıkça su geçireceği anlamı taşımaz tüketici hakları hususunda en fazla ceza alan ülkelerden biri olan Amerika'da miktodalga fırında hayvan kurutulmaz yazar bunun sebebi de daha önce bu yazının olmamasından kaynaklı ödediği tazminattır. Sanırım firma olarak sizde ülkemizde bu tarz bir davanın temsilcisi olmak istiyorsunuz. Konuya en kısa sürede açıklık getirilmesini ner ifadelerle istiyorum bana sonuç odaklı açıklama yapılmasını ,teferruatlarda oyalama yoluna gidilmeye çalışılmamasını istiyorum. 2 iş günü içinde dönüşünüzü beklediğimi iletir dönüş olmaması halinde yasal haklarımk kullanacağımı bilgilerinize arz ederim.

  • Polaris Temsilcisi26 Mart 2013

    Sayın Neslihan Yazıcı, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Her türlü ürün üzerinde "su geçirmez özelliği mevcuttur" ibaresi yok ise, kar ve yağmur suyunu geçirebileceği bilgisini sizinle paylaşmak isteriz. Ayakkabıların kullanımı ile ilgili bilgiler, ürününüzü satın alırken verilen “Ayakkabı Kullanım Kılavuzu”nda belirtilmektedir. İlgili bilginin de yer aldığını ayrıca iletmek isteriz. Bununla beraber, ürünlerimiz ile ilgili bir durum yaşadığınızda, ürünü incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Fatura veya fiş ile birlikte ürünün satın alındığı mağazaya başvurulduğu takdirde, ürünlerimiz incelemeye alınmaktadır. Polaris olarak ürün inceleme süresinin sezon içi ve sezon sonu olarak belirlendiği bilgisini sizinle paylaşmak isteriz. İncelemenin sonucuna göre üretimden veya üretilen malzemeden kaynaklanan durumlarda ürün değişikliği yapılmaktadır. Yaşanan durum farklı nedenlerden kaynaklanıyor ise ürünün tadilatı gerçekleştirilebilmektedir. Ürün ile ilgili inceleme, iade, değişim ve tadilat gibi taleplerin karşılanabilmesi için fatura veya fiş ibraz edilmesinin yasal bir zorunluluk olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön