21 Mart 2013 #1699062

Polaris Kalitesiz Ürün Satışı!

Bir polaris mağazasından ayakkabı satın aldım. Ayakkabıyı 2. kez giydiğimde sol tekinin burun ucunda yırtılma ve aşınma olduğunu farkettim. Hemen mağazaya iade ettim. Bu arada ürünü satın aldığım ve iade ettiğim tarih aralığı sadece 5 gündür. Mağaza yetkilileri ürünü fabrikaya gönderdiler.


15 gün geçtikten sonra, mağazaya gittiğimde ürünü değiştirmeyeceklerini veya tamir etmeyeceklerini; çünkü hatanın benden kaynaklandığını belirttiler. Sadece iki kez kullandığım ve toplamda 5 gün bende kalan bir ayakkabının bir tarafının tamamen aşınması ve yırtılması nasıl olabilir? Polaris firmasının ürünlerindeki düşük kaliteyi ve ilgisizliği görmüş oldum.

Nilay 175 Okunma

Cevaplar

  • Polaris Temsilcisi21 Mart 2013

    Sayın Nilay Pınar, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünlerimiz ile ilgili bize ulaşan her bildiriminiz, tarafımızdan hassasiyetle değerlendirilerek teknik ekibimiz tarafından incelemeye alınmaktadır. Ürününüze ilişkin yapılan inceleme sonucunda, üretimden veya üretilen malzemeden kaynaklı bir hata olmadığı belirlenmiştir. Bu nedenle taleplerinize olumlu yanıt veremediğimizi üzülerek iletmek isteriz. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön