13 Mayıs 2013 #1795084

Polaris Kaba Davranış!

12. 05. 2013 tarihinde hediye edilen ayakkabı yı kendim sokağa çıkamadığım için sağlık sorunlarımdan dolayı 60 yaşındaki annem ve babamla mağazaya gönderdim değişme kartı ile yayınlamış oldukları katalogdan bi ürün seçerek fakat ailem mağazaya gidince o ürünün bulunmadığını başka bi ürün seçmeleri söylenmiş .


Bana telefonla bilgi verdiler bende oradaki arkadaşı bana telefona verin anlatayım durumu dedim personel telefonu alınca ben dışarı çıkamıyorum gelemem mağazanıza katalogdan bana uygun ürün bulamadım lütfen para iadesi yapın diye istekte bulundum ama maalesef hakarete uğradım sonradan mağaza sorumlusunu aradım durum hakkında oda hakaret etti ve para iadesi yapılmadı bol bol hakaret edildi.

Sevda 220 Okunma

Cevaplar

  • Polaris Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sayın Sevda Cömert, Müşterilerimizin firmamız ve mağazalarımız ile ilgili bildirimleri bizim için çok değerlidir. Görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. İletmiş olduğunuz konuyu ilgili birimimiz ile paylaşabilmemiz için mağaza ismini [email protected] e-posta adresine aktarmanızı rica ediyoruz. Bununla beraber, alınmış olan veya hediye gelen bir ürün ile ilgili herhangi bir durum yaşandığında 30 gün içerisinde ürün kullanılmadan fatura, fiş veya değişim kartı ile beraber ürünün satın alınmış olduğu mağazaya başvurulduğu takdirde sadece değişimi sağlanabilmektedir. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön