09 Nisan 2013 #1732891

Polaris İç Tabanı Parçalandı!

18 02 2013günü polaris mağazasından almış olduğum spor ayakkabı 20 gün kullandım ayakkabı iç tabanı parçalandı mağazaya müracaat ettim ayakkabıyı aldı tamir edip haber vereceğiz dedi ama arayan yok 3defa ayakkabıyı sordum en sonunda08 04 2013 günü gelin alın dendi taban değişti dendi.


Ayakkabıyı ayağıma giydiğimde ne göreyim taban değişmedi tabanın süngeri değişti hemen geri iade ettim bende polaris mağazası nın böyle bir şey yapmasını anlayamadım üstelik 119 tl miş fiatı indirimle 70 tl aldım gerekli incelemenin yapılarak tarafıma bilgi verilmesini arz ederim.

Doğan 81 Okunma

Cevaplar

  • Doğan02 Haziran 2013

    ayakkabı buseferde taban alttan patladı

  • Polaris Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sayın Doğan ERGİN, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Dışarıda kullanılmış olan ürününüz ile ilgili bir durum yaşadığınızda ürünü incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Fatura, kasa fişi veya değişim kartı ile birlikte ürünün satın alındığı mağazaya başvurulduğu takdirde ürünlerimiz incelemeye alınmaktadır. İncelemenin sonucuna göre üretimden veya üretilen malzemeden kaynaklanan durumlarda ürün değişikliği yapılmaktadır. Yaşanan durum farklı nedenlerden kaynaklanıyor ise ürünün tadilatı gerçekleştirilebilmektedir. İncelemenin sonucuna göre ilgili mağazanın tarafınıza bilgi vereceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön