12 Mart 2013

Polaris İade Kabul Etmiyormuş!

Polarisin aksaray mağazasından aldığım çocuk ayakkabısını çocuk giyerken ağlamaya başladı. ürün sert olduğu için çocuk giymek istemedi. bende değişim için mağazaya gittim aldığım ürün dışından başka çeşit olmadığı için değiştiremedim. bende ayakkabıyı iade etmek istedim. ancak mağaza yöneticileri bana şirket politikamız gereği biz sattığımız ürünü iade almayız dediler.


İstanbul merkezi aradım, merkezde bana aynı yanıtı verdi. benden farklı ürün almamı istediler. bende üç çift ayakkabı aldım, şu an başka ihtiyacım yok. mümkünse iade almaları konusunda ricada bulundum. kesinlikle olmaz dediler, biz sattığımızı geri almayız. siz ürünü görerek almışsınız dediler.

Yasin 93 Okunma

Cevaplar

  • Yasin12 Mart 2013

    değişim yapıldığını bilyorum, iade niye almıyorsunuz. aldığımız ürün kullanılmadı, deneme aşamasında sıkıntılı olduğu tespit edildi, başka ihtiyacımda olmadığı için para iadesi almak istiyorum. sanki kaptı kaçtı işi yapıyorsunuz gibi iade kabul etmiyorsunuz. türkiye 75 milyon siz diyiyorsunuzki sen gelmezsen başka gelecek müşterimi yok, çok doğru söylüyorsunuz. ama unutmayın bu yazılanların tamamı sizin firmanızın eksi hanesine yazılıyor. şikayetleri incelediğimde polaristen bayağı bir sıkıntı çeken insanımız var. canınız sağ olsun sz bu ürünü bize kaba tabırla kakaladınız, ama ben bir daha polarisin yanından bile geçmem. Allahın adaleti her zaman en adil olandır....

  • Polaris Temsilcisi12 Mart 2013

    Sayın Yasin AKTI, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Alınmış olan veya hediye gelen bir ürün ile ilgili herhangi bir durum yaşandığında 30 gün içerisinde ürün kullanılmadan fatura, fiş veya değişim kartı ile beraber ürünün satın alınmış olduğu mağazaya başvurulduğu takdirde sadece değişimi sağlanabilmektedir. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön