10 Mayıs 2013 #1789886

Polaris İade Alınmaması!

Dün İzmir Alsancak mağazasından 30 numara çocuk sandaleti aldım, (fatura no 435498). Çocuğumun ayağına bu sandalet girmedi ve bugün değişim yapmak üzere mağazaya gittim. Büyük numarasını istedim ama bu modelde daha büyük numara olmadığını söyledikleri için iade etmek istedim.


Yanımda faturası olduğu halde iade alamayacaklarını Kurum polikasının böyle olduğunu söylediler. İstediğiniz başka herhangi bir ürün ile değiştirebilirsiniz dediler. Aldığım ürünü hiç bir sebep belirtmeden 30 gün içinde iade etmenin tüketici hakkım olduğunu biliyorum. Kurum politikasının, kurumsal olduğunu zannettiğim bir firmaya yakışmadığını düşünüyorum.

Hatice 71 Okunma

Cevaplar

  • Polaris Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Sayın Hatice Kurutepe, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Alınmış olan veya hediye gelen bir ürün ile ilgili herhangi bir durum yaşandığında 30 gün içerisinde ürün kullanılmadan fatura veya değişim kartı ile beraber ürünün satın alınmış olduğu mağazaya başvurulduğu takdirde sadece değişimi sağlanabilmektedir. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön