03 Haziran 2014

Polaris Hatalı Ürünü İade Almıyor

Polaris Maltepe Şubesinden dün bir bebek ayakkabısı aldım. Eve geldiğimde ürünün üzerindeki pulların döküldüğünü ve dökülmeye devam ettiğini gördüm. Bugün ürünü iade için geri götürdüğümde bana ürün 15 gün kadar incelemeye alınıp eğer hatalı olduğu saptanırsa para iadesi yapılabileceği söylendi.

İlk defa böyle bir durumla karşılaşıyorum. Ürünlerine sahip çıkmıyorlar. Polaris Tüketici Hattını aradım ve şikayetimi dile getirdim. Oradan da bir sonuç alamadım hatta değil 15 gün bana 6 ay kadar inceleme süresinin olduğunu söylediler. Bu cuma günü bana bu ayakkabı lazım ve yapılan saçmalıktan dolayı mağdur duruma düştüm. En yakın zamanda gerekli mercilere başvuracağım.

Burak 467 Okunma

Cevaplar

  • Burak07 Haziran 2014

    Zaten benim yazdıklarımın aynısını tekrar etmisler.

  • Polaris Temsilcisi04 Haziran 2014

    Sayın Burak Bal, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Shop mağazalarımıza bırakılan ürünlerin incelenme süresi 15 iş günüdür. Söz konusu süre ürününüzü teslim ettiğiniz ve ürün inceleme formunuzun düzenlendiği tarih itibariyle başlamaktadır. İncelemenin sonucuna göre ilgili mağazanın tarafınıza bilgi vereceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön