29 Ocak 2014 #2263180

Polaris Hatalı Ürünü Değişmedi

İstanbul Fatih Fevizpaşa Polaris'ten almış olduğum 2 adet bayan ayakkabısından biri yaklaşık bir ay kullanım sonucunda tabanı kırıldı. Sancaktepe Polaris'e götürdüğümde işlem yapıp ana merkeze gönderilip inceleme sonucunda size mesaj gelecektir dediler. Yaklaşık bir hafta sonra mesaj geldi ürününüz değişim olacaktır diye Sancaktepe mağazasına tekrar gittiğimizde ürünün üzerine para vermeniz gerekiyor dedi mağaza sorumlusu Ö*** Bey.


Neden dedim, ikinci ürünü %50 indirimli almışsınız o yüzden dedi. Bende dedim ki ürünü siz öyle sattınız bir ürün alana ikinci ürün %50 indirimli diye siz sattınız dedim ama arkadaş bir türlü anlamadı. Hatta almış olduğum ürünün fiyatı 20 TL daha düşüktü.

Mükremin 133 Okunma

Cevaplar

  • Polaris Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sayın Mükremin Sarıaslan, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İlgili kampanyamız sona ermiştir. Firmamızdan alacağınız tutar değişim kararı çıkan ürüne tarafınızdan ödenen meblağ kadardır. Ürün değişiminizi aynı model ile yapmak istemeniz durumunda tarafınızdan ek ücret talep edilmemektedir. Yeni beğendiğiniz ürünün modeli farklı ise ürünün etiket fiyatı üzerinden değişiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön