15 Mayıs 2013 #1800202

Polaris Hatalı Ürün!

Ürün simetrik olarak hatalı ve aşırı rahatsız. değişim için gittim fakat rahatsız oluşundan dolayı iade istedim. satılan ürün zaten hatalı.. değişim için zorlandım ve çalışanların ilgisizliği tavır ve davranışları hoş değildi. ürünü iade en doğal hakkım 3 yada 5 kuruş , mühim olan para değil ama rahatsız olduğum bi ürüne para harcamak istemiyorum.

Nazan 125 Okunma

Cevaplar

  • Polaris Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sayın Nazan Bodur, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Alınmış olan veya hediye gelen bir ürün ile ilgili herhangi bir durum yaşandığında 30 gün içerisinde ürün kullanılmadan fatura veya değişim kartı ile beraber ürünün satın alınmış olduğu mağazaya başvurulduğu takdirde sadece değişimi sağlanabilmektedir. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

  • Nazan15 Mayıs 2013

    11 mayıs cumartesi günü bandırma polaris mağzasından aldığım ayakkabıların eve geldiğimde hatalı ve rahatsız olduğunu fark ettim.salı günü firmada çalışan personel ile ürün hakkında görüştük.Ürün simetrik olarak hatalı ve aşırı rahatsız.personel gözle görülebilen bi hatayı red ediyor ve üstüne 'bayan ürününün hatalı olduğunu düşünüyor' diyor.gözle görülebilen bi hata reddediliyor.. ürünün iadesini istedim kabul edilmiyor. insanlar çalışıyor para kazanıyor, rahatsız olduğu bi ürüne para vermek zorunda değil. bu kadar yaygın bir firmanın müşteriyle hitabı, sorun karşısında tavırları şaşırtıcı ve üzücü. mağdurum ve bu mağduriyetim devam ediyor. ilgilenmenizi rica ediyorum

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön