23 Nisan 2013 #1757321

Polaris Hasarlı Bot!

İzmir Karşıyaka Polaris mağazasından aldığım bot'u bir gün giydim ertesi gün giymek için botu aldığımda botun sol ayak fermuar tarafından aşındığını gördüm belirgin şekilde parmak yanı derisi soyulmuş sağ tarafta da hafif bir aşınma başlamış. bunun üzerine 1 aylık süre dolmadan aldığım mağazaya götürerek ürünün iade yada değişim yapılmasını istedim.


Mağaza yetkilisi botun firmaya gönderilip inceleneceğini, bana ürün inceleme formu düzenleyerek sonucun 15 gün sonra mesaj olarak bildirileceğini söyledi 19 gün sonra bana gelen mesajda " incelenmek üzere merkeze yollamış olduğunuz ürünün inceleme sonucu olumsuzdur. ürününüzü elinizdeki formla mağazamızdan teslim alabilirsiniz. Polaris shop" diye.

Fehime 43 Okunma

Cevaplar

  • Fehime26 Nisan 2013

    benim aldığım ürün bir gün giymeyle aşınıyorsa üstelik işe özel arabamla geliyorum çok az yürüdüğüm halde iç yan fermuar tarafı nasıl aşınıyor. en kötü malzeme bile bu kadar çabuk aşınmamalı aşınan tarafa basarak yürümediğime göre (mümkün olsa öyle yaptın diyecekler.) malzemeden kaynaklanan bir kalite sorunu olduğu kesin teknik ekip nasıl bir inceleme yapmış anlayamadım. cevap beni mutlu etmedi botun iadesini istiyorum neden alınmıyor. süresi içinde aldığım firmaya getirdiğim halde ayıplı mallarını almıyorlar.

  • Polaris Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sayın Fehime Aşiroğlu, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünlerimiz ile ilgili bize ulaşan her bildiriminiz, tarafımızdan hassasiyetle değerlendirilerek teknik ekibimiz tarafından incelemeye alınmaktadır. İncelemenin sonucuna göre üretimden veya üretilen malzemeden kaynaklanan durumlarda ürün değişikliği yapılmaktadır. Yaşanan durum farklı nedenlerden kaynaklanıyor ise ürünün tadilatı gerçekleştirilebilmektedir. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön