07 Şubat 2014 #2281613

Polaris Hasarlı Ayakkabı Sattı

Yaklaşık 1,5 ay önce Gebze Polaris'ten 1 adet bayan botu satın aldım. Aldığım bu botun 15-20 gün sonra ön taraflarında soyulmalar oldu. Bende botu Üsküdar Polaris'ten incelenmek üzere ve sorunun çözümü için merkeze gönderdim. Fakat bot bugün gelmiş hiçbir şey yapılmadığı bana söylendi. Kullanıcı hatası olduğu belirtildi. Biz o botların uç taraflarını yere sürterek soyulmasını mı sağladık ki müşteri hatası deniliyor. Karşımda konuşacağım bir muhatap bulamıyorum. Müşteri hizmetleri telefonuma cevap vermiyor. Üsküdar şubesi biz bir şey yapamayız diyor.

Fatih 141 Okunma

Cevaplar

 • Fatih11 Şubat 2014

  Yukarıda yazmış olduğum mesaj ve istek için sizden hala daha cevap bekliyorum.Yardımcı olmanızı bekliyorum.

 • Fatih11 Şubat 2014

  Polaris firması sorunumu çözmedi.Sadece kalıplaşmış bir metin yazıp gönderdi.Ben onun üstüne cevap yazdım fakat geri dönüş yapmadılar.Telefon ile aranmadım.Ben arıyorum kimseye ulaşamıyorum.Hala daha onlardan cevap bekliyorum.

 • Fatih07 Şubat 2014

  Ayrıca şunu da belirtmek isterim Ziylan mağazacılık olarak siz hep aynısını yapıyorsunuz. Daha öncede Flo mağazanızdan ayakkabı aldım yine aynı şekilde ayakkabımda sıkıntı olmuştu size gönderdik ve siz aynı yazıyı A4 kağıdına yazıp yolladınız.Sorun nedense sizde hiç olmuyor sorun hep müşteriden kaynaklanıyor. Buradaki şikayetlere baktığımda herkese aynı kalıp yazıyı yazıyorsunuz. Telefon ile size ulaşamıyorum.Mağazanızdaki kişiler yardımcı olmuyorlar biz ibşey yapamayız diyip kestirip atıyorlar.Herşeyi merkeze atıyorlar merkezede ulaşmak mümkün değil. Elimizde 1 Tane ne kaşe ne imza olan bir A4 kağıt ile kala kalıyoruz. Bu sorun içinde bakalım ne yapacaksınız.Merakla bekliyorum.

 • Fatih07 Şubat 2014

  Cevabınız için teşekkürler.Biz ayakkabıyı aldıktan 15 gün sonra hafif soyuldu daha sonra bu soyulma arttıkça size gönderdik.Siz kontrol edip ayakkabının üretimden veya malzemeden kaynaklanmadığını düşünerek bize geri yolladınız.Kim ayakkabısını yere sürterek soyulmasını sağlar ki? Alalı 15 gün olmadan ayakkabı soyuldu.Bu teşhisi yapan kişi ile görüşmek istiyorum nasıl ve neye göre değerlendirme yapmış ve kusurun bizde olduğunu neye göre belirtmiş? Değişim yapılmazsa tadilat yapılır demişsiniz ama bizim üründe tadilatta yapılmadan geri yollanmış ve 1 A4 kağıda 2 satır cümle yazılıp geri gönderilmiş.Ulaşmak istiyorum birileri ile konuşmak istiyorum ama bize kimse dönmüyor konuşamıyoruz.Çok büyük firmasınız ama basit bir müşterinizin sorunu ile ilgilenmiyorsunuz.Şikayet var yazdım hemen döndünüz fakat size direkt mail attım telefon açtım kayıt bıraktım kimse geri dönüş yapmadı.Ben bu ayakkabıyı inceleyen kişi ile görüşmek istiyorum.Lütfen bana yardımcı olunuz.Bne bu ayakkabıya 120 tl para verdim ve daha 1 ay giyenemedim bu nasıl müşteri memnuniyeti anlamadım.

 • Polaris Temsilcisi07 Şubat 2014

  Sayın Fatih Ocak, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünlerimiz ile ilgili bize ulaşan her bildiriminiz, tarafımızdan hassasiyetle değerlendirilerek teknik ekibimiz tarafından incelemeye alınmaktadır. İncelemenin sonucuna göre üretimden veya üretilen malzemeden kaynaklanan durumlarda ürün değişikliği yapılmaktadır. Yaşanan durum farklı nedenlerden kaynaklanıyor ise ürünün tadilatı gerçekleştirilebilmektedir. Ayakkabı kullanımına bağlı olarak çarpma ve darbeden dolayı oluşan arızalar üretim veya malzemeden kaynaklı hata olmadığı için ürün değişikliğini gerçekleştiremeyeceğimizi bildirmek isteriz. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön