05 Şubat 2014 #2274967

Polaris Değişimde Fiyat Farkı İstiyor

25.01.2014 tarihinde Polaris'ten 65 tl ye ayakkabı aldım. Ayakkabının ayağıma uygun olmaması nedeniyle ürünü kullanmadan 03.02.2014 tarihinde mağazaya giderek değiştirmek istedim. Yeni beğendiğim üründe 65tl idi.


Değişim için kasaya gittiğimde yeni alacağım ürünün 65 tl olduğu ancak geçen hafta ayakkabı aldığım zaman 100 tl olduğu, bu nedenle yeni alacağım ürünün 25.01.2014 tarihinde 100 tl olması nedeniyle 35 tl daha fark ücreti ödemem gerektiği kasa görevlisince söylendi.


İstemeden 35 tl yi vererek ürünü aldım. Ancak düşündüğümde haksızlığa uğradığımı görüyorum. Çünkü firma benim paramı kullanıyor ve ben ayakkabımı kullanamıyorum, bu durumda firma daha avantajlı oluyor. Ayakkabıyı iade edebilir miyim?

Serpil 184 Okunma

Cevaplar

  • Polaris Temsilcisi06 Şubat 2014

    Sayın Serpil SÜMER, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Alınmış olan veya hediye gelen bir ürün ile ilgili herhangi bir durum yaşandığında, 30 gün içerisinde ürün kullanılmadan fatura/fiş/değişim kartı ile beraber ürünün satın alınmış olduğu mağazaya başvurulduğu takdirde sadece değişimi sağlanabilmektedir. Ürün değişimi esnasında ilk ürünü almış olduğunuz tarihteki fiyatlar geçerli olmaktadır. Yeni alınacak ürünün veya ürünlerin fiyatı en az değişim için getirilen ürünün fiyatı değerinde olmalıdır. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön