27 Ocak 2014 #2258708

Polaris Değişim Yapmadı!

Ümraniye Polaris'ten 04.01.2014'te oğluma bot aldım. Büyük gelen botu değiştirmek için mağazaya gittim ve başka botla değiştirmek istedim. Aldığım ürün 69.99 du ben yerine başka ürün beğen beğendim. Beğendiğim ürün indirime girmiş ama ben o ürünü önceki ürünü aldığım tarihteki fiyattan almaya zorlandım.


Ben göz göre göre neden bir ürüne iki katı fiyat vereyim ki. Böyle saçmalık mı olur? Verdiğim paranın değerinde ürün alamıyorum alış veriş çeki de vermiyorlar. Elimde oğlumun ayağına olmayan bir bot kaldı. Üstelik birde mağaza görevlilerinin tutumu yok mu?


İlk defa böyle bir satış anlayışı görüyorum. Müşteri hizmetlerini arıyorum telefona bakılmıyor. Dönüş yok. Satış sonrası hizmetleri sıfır.

Rukiye 146 Okunma

Cevaplar

  • Polaris Temsilcisi28 Ocak 2014

    Sayın Rukiye KÖRİSMAİLOĞLU, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Alınmış olan veya hediye gelen bir ürün ile ilgili herhangi bir durum yaşandığında, 30 gün içerisinde ürün kullanılmadan fatura/fiş/değişim kartı ile beraber ürünün satın alınmış olduğu mağazaya başvurulduğu takdirde sadece değişimi sağlanabilmektedir. Ürün değişimi esnasında ilk ürünü almış olduğunuz tarihteki fiyatlar geçerli olmaktadır. Yeni alınacak ürünün veya ürünlerin fiyatı en az değişim için getirilen ürünün fiyatı değerinde olmalıdır. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön