20 Şubat 2013

Polaris Değişim Yapılmadı!

Kars ili kağızman ilçesinde görev yapmaktayım. 18. 01. 2013 tarihinde Erzurum avm Polaris mağazasından eşime 59. 90 tl değerinde bir kol çantası aldım. 16. 02. 2013 tarihinde hiç kullanmadığımız çantayı değiştirmek istediğimizde değişim işlemini çantanın kampanyaya girmesi sebebiyle değiştiremedik. Aynı gün tüketici hattını arayarak sesli mesaj bıraktım.


18. 02. 2013 de tüketici hattından Y. hanımla görüştük. Değişim yapabileceğimizi ancak bugün 1 ay lık sürenin dolacağını daha sonra değişim yapamayacağımızı söyledi. İnanın Erzurum mağazanızda yaşadıklarım kurumsal bir firma için tam bir komedi idi. Ancak müşteri temsilciniz Y. hanımın ya bugün yada asla daha da ilginçti.

Engin 73 Okunma

Cevaplar

  • Polaris Temsilcisi21 Şubat 2013

    Sayın Engin ÖKSÜZ, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Alınmış olan veya hediye gelen bir ürün ile ilgili herhangi bir durum yaşandığında, 30 gün içerisinde ürün kullanılmadan fatura/fiş/değişim kartı ile beraber ürünün satın alınmış olduğu mağazaya başvurulduğu takdirde sadece değişimi sağlanabilmektedir. Ürününüzü görerek, beğenerek, deneyerek satın almış olduğunuz için ürün değişimi esnasında ilk ürünü almış olduğunuz tarihteki fiyatlar geçerli olmaktadır. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

  • Engin20 Şubat 2013

    Herkes şirket kurabilir.Ama her şirket her işletme firma ve marka olamaz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön