19 Mart 2013 #1694023

Polaris Çizme Bollaştı!

2012 aralık ayında malesef polaristen bir çizme alma gibi bir gaflette bulundum. ayağım 38 numara fakat çizme 3 kez giymemle 40 numara olacak kadar bollaştı şubat 1de firmaya götürdüğüm çizmeden martın 15 ine kadar haber çıkmadığı gibi her aradığımda müşteri temsilcisi olduğundan şüphe duyduğum G. hanım ve kendini bu mağazanın müdürü diye tanıtan F. bey sorunumu çözmek yerine sorun çıkardılar bana.


Maddi manevi verdikleri mağduriyeti telafi etmek yerine G. hanımın fütursuzca bağırmalarına maruz kaldım. çizmeden vaz geçtim ama bu kişilerden şikayetçiyim telefon görüşmeleri kayda alınıyorsa sizden isteğim 18 mart tarihli kayıtları lütfen tetkik edin ve mağduriyetimi giderin.

Neriman 44 Okunma

Cevaplar

  • Neriman17 Nisan 2013

    POLARİSİN MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÇALIŞMIYOR İLGİLENECEK KİMSE YOKMU

  • Neriman19 Mart 2013

    çok teşekkür ederim ama sorunum çözülmedi maduriyetim devamediyor ben bukonu için mağazanıza gittiğimsatte bir başka müşterinizinde aynı durumdan dolayı şikayete geldiğini gördüm kış başında aldığım çizme hala magazanızda param kasanızda bu nasıl bi alaka anlamış değilim

  • Polaris Temsilcisi19 Mart 2013

    Sayın Neriman Kök, Müşterilerimizin firmamız ve mağazalarımız ile ilgili bildirimleri bizim için çok değerlidir. Görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Bildirimleriniz ilgili birimimiz ile paylaşılmıştır. Bununla beraber kullanılmış olan ürünlerimiz ile ilgili bize ulaşan her bildiriminiz tarafımızdan hassasiyetle değerlendirilerek teknik ekibimiz tarafından incelemeye alınmaktadır. İncelemenin sonucuna göre üretimden veya üretilen malzemeden kaynaklanan durumlarda ürün değişikliği yapılmaktadır. Yaşanan durum farklı nedenlerden kaynaklanıyor ise ürünün tadilatı gerçekleştirilebilmektedir. Ürün inceleme formunuz ile birlikte ilgili mağazamıza başvurduğunuz takdirde ürün inceleme sonucunuz hakkında tarafınıza bilgi verileceğini iletmek isteriz. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön