14 Mayıs 2013 #1798103

Polaris Burun Kısmında Çökme Oldu!

Polaris' den aldığım ayakkabının giydiğimin ikinci günü burun kısmında çökme oldu, mağazaya gidip gösterdiğimde satış görevlisi çok ilgili bir şekilde! kullanım hatası olduğunu söyledi. (ben de daha önce çıplak ayak geziyordum bilemedim nasıl ayakkabı giyilir)


Bu kadar para verdim mecburen ayakkabıyı o şekilde giymeye devam ettim bu defa da tabanı yarıldı. Firmanın müşteri temsilcisi ile yapmış olduğum görüşme neticesinde 6 ay süre geçtiği için yardımcı olamayacaklarını ifade etti.


Polaris kaliteli ürün üretmiş olsaydı mutlaka sattığı ürünün arkasında dururdu ve en çok şikayet olan ayakkabı firmalarından biri olmazdı. Bu kadar zor olmasa gerek kendi ürünün hatasını düzeltmek.

Öznur 37 Okunma

Cevaplar

  • Öznur17 Mayıs 2013

    Sayın firma yetkilisi, 15.05.2013 tarihinde beni arayan müşteri temsilcinize ayakkabıyı 15.09.2012 tarihinde aldığımı ve fişinin bulunduğunu belirtmiş olmama rağmen hiç bir şekilde yardımcı olamayacaklarını söyledi maalesef. Zaten kış sezonu olduğu için ürünü çok fazlada kullanmamış olmama rağmen ayakkabının tabanının bu şekilde parçalanması çok şaşırtıcı, sonuçta belli bir firmanın ürünü. Şimdi ben fişimle Ankara İzmir Cd. mağazanıza ürünü götüreceğim umarım yardımcı olurlar. Teşekkürler.

  • Polaris Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Tüketicimiz, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünlerimiz ile ilgili bir durum yaşadığınızda ürünü incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Fatura, kasa fişi veya değişim kartı ile birlikte ürünün satın alındığı mağazaya başvurulduğu takdirde ürünlerimiz incelemeye alınmaktadır. İncelemenin sonucuna göre üretimden veya üretilen malzemeden kaynaklanan durumlarda ürün değişikliği yapılmaktadır. Yaşanan durum farklı nedenlerden kaynaklanıyor ise ürünün tadilatı gerçekleştirilebilmektedir. Polaris olarak ürün inceleme süresinin sezon içi ve sezon sonu olarak belirlenmiş olduğu bilgisini sizinle paylaşmak isteriz. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön