29 Mart 2013 #1714587

Polaris Botta Aşınma Oldu!

Polarisden 13.10 2012 de bot aldım ve 15.3 2013 süet kısmındaki aşınmadan dolayı geri verdim. fabrikaya inceleme yolladılar 2 ay kullandığım botları aynen hiç bir işlem yapmadan geri gönderdiler.


Müşteri memnuniyeti nerde kaldı üç kuruşluk ayakkabı mağazaları bile ayakkabıyı ya tadilat yapıyorlar yada değişim böyle bir firma için ayıp hemde çok ayıp 10 tl lik ayakkabı alsak daha iyi demekki 100 tl ver ayakkabı al çöpe at ayıp be.

Banu 196 Okunma

Cevaplar

  • Banu17 Nisan 2013

    BENİM AYAKKABIMDA TADİLAT BİLE YAPILMADI AYNEN GÖNDERDİĞİM GİBİ GERİ GELDİ AYAKKABI VE BEN BU AYAKKABIYI GİYMİYORUM BİRDAHADA ASLA POLARİSTEN AYAKKABI FALAN ALMAYACAĞIM ALANADA ENGEL OLACAGIM . AYYAKABIYI TADİLAT BİLE YOLLLAMAYANN SAYIN POLARİS YETKİLİLERİ BEN 10 TL AYAKKABI ALDIĞIMDA BİLE TADİLAT YADA DEĞİŞİM YAPILIYOR SİZLER BUŞEKİLDE HİZMET VEREREK BİRSÜRÜ MÜŞTERİ KAYBEDİYORSUNUZ BENDE ESNAFIM BİR MÜŞTERİ KAYBI DEMEK 10 MÜŞTERİ KAYBI DEMEK İLGİNİZE TŞK

  • Polaris Temsilcisi01 Nisan 2013

    Sayın Banu BAYRAMOĞLU, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünlerimiz ile ilgili bir durum yaşadığınızda ürünü incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. İncelemenin sonucuna göre üretimden veya üretilen malzemeden kaynaklanan durumlarda ürün değişikliği yapılmaktadır. Yaşanan durum farklı nedenlerden kaynaklanıyor ise ürünün tadilatı gerçekleştirilebilmektedir. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön