23 Nisan 2013 #1758796

Polaris Bot Çorabımı Boyuyor!

Aralık ayında almış olduğum bot kızım ayağına giydiğinde çorabı simsiyah oluyor bizde böyle olunca gaziantep sankoparktaki mağazaya gittiğimizde personel D.A. bizim şikayetimizi dinlemeden biz birşey yapamayız gidin bildiğiniz yere şikayet edin denildi nasıl bir mantık bu polaris olarak böyle bir yetkiyi nasıl veriyor müşteriyi dinlemeden gidin bildiğinizi yapın elinizden geleni yapın diyebiliyor.


D. bey biz size satarken böyle bir garantimiz yok demedik diyebiliyor benim bildiğim kadarı ile bu tür durumlarda 6 ay zarfında tüketici başvuruda bulunursa yardımcı olacağını biliyorum ama ne yazık ki oradaki sorumsuz bir eleman müşteriyi tersleyip git istersen genel müdüre şikayet et diyor.

Ahmet 139 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet16 Eylül 2013

  istedigim cevabı alamadım

 • Polaris Temsilcisi02 Mayıs 2013

  Sayın Ahmet Tüzel, Müşterilerimizin firmamız ve mağazalarımız ile ilgili bildirimleri bizim için çok değerlidir. Görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Bildirimleriniz ilgili birimimiz ile paylaşılmıştır. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

 • Ahmet01 Mayıs 2013

  sayın polaris yetkilileri ben şikayetimde sadece ürünle ilgili degildi benim şikayetimde magazadaki personelin ukala davranışı ilede ilgili şikayetde bulunmuştum siz bana verdiginiz cevapda sadece ürünle ilgili bildirimde bulundunuz ama ne yazıkki eleman hakkında herhangi bir bidirimde bulunmamışsınız ben bir tüketici olarak vede haklı olarak o eleman hakkında işlem yapmanızı umuyorum saygılarımla

 • Polaris Temsilcisi24 Nisan 2013

  Sayın Ahmet Tüzel, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşamış olduğunuz durum ile ilgili bilgileri sizinle paylaşmak isteriz. • Astarsız ayakkabılar rahat ve yumuşaktır. Bu tip ayakkabıların derileri işlenirken kimyasal katkılar kullanılmadığı için boyası ayaklara veya çoraplara çıkabilir. • İç astarı dokuma olan ürünler terleme yapabilir. Terlemeden dolayı astar rengi ayaklara veya çoraplara çıkabilir. Sabunlu nemli bir bezle ayakkabınızın boya yapan kısımlarını silebilirsiniz. Bu işlemi bir süre tekrarlamanız sonrasında söz konusu durumun çözümlenebileceğini iletmek isteriz. Bununla beraber, ürünlerimiz ile ilgili bir durum yaşadığınızda ürünü incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Fatura veya fiş ile birlikte ürünün satın alındığı mağazaya başvurulduğu takdirde, ürünlerimiz incelemeye alınmaktadır. İncelemenin sonucuna göre üretimden veya üretilen malzemeden kaynaklanan durumlarda ürün değişikliği yapılmaktadır. Yaşanan durum farklı nedenlerden kaynaklanıyor ise ürünün tadilatı gerçekleştirilebilmektedir. Ürün ile ilgili inceleme, iade, değişim ve tadilat gibi taleplerin karşılanabilmesi için fatura veya değişim kartı ibraz edilmesinin yasal bir zorunluluk olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön