13 Eylül 2013 #2006956

Polaris Ayaklarımı Yara Yaptı!

Sattıkları ürünün hatası çıktığında satış elemanları söylediklerinin arkasında durmuyorlar. Çerkezköy Tekirdağ'dan aldığım ayakkabı, ayaklarımı yara yaptı. Geri iade ettim. Özellikle kalıp istemiyorum dedim. İade formunada yazdırmama rağmen kalıba koyup ayakkabıları geri göndermiş.


Merkez müşteri hizmetlerini aradığınızda sizlere geri döndüklerinde cevap veren hanım efendi alırken görseydiniz diyerek cevap verip telefonu kapaması kaba bir hareket. Her şey malı satana kadar mantığı güden firma olursanız müşterilerinizi çok çabuk kaybedersiniz.

Ömür 90 Okunma

Cevaplar

 • Ömür30 Eylül 2013

  ödemiş olduğum para patronunuza başımın gözümün sadakası olsun.......

 • Ömür30 Eylül 2013

  hayatımdan polaris markasını çıkarmış bulunuyorum ve en güzel reklam canlı reklamı yaparak polaristen ürün alınmasını engelliyorum çevremdekileri herşey satana kadar mantığı güden şirketler hayatımızda var olmasınlar.

 • Ömür16 Eylül 2013

  bunu tüm samimiyetimle söylüyorum artık polaris mağazasında hiç bir şey almıçam ....ayrıca satış elamanlarınıza söyleyin ayakkabı satarken efendim bir kaç gün giydikten sonra açma yapar sıkma yaşamazsınız demesinler allah çarsınızı pazar etsin.

 • Polaris Temsilcisi13 Eylül 2013

  Sayın Ömür Geçkin, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Departmanımız ile yapılan tüm görüşmelerin kayıt altına alındığı bilgisini sizinle paylaşmak isteriz. Müşteri temsilcimiz ile ilgili bildirmiş olduğunuz görüş ve iddialar değerlendirmeye alınmıştır. Bununla beraber, kullanılmış olan ürününüz ile ilgili bir durum yaşadığınızda ürünü incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Fatura veya fiş ile birlikte ürünün satın alındığı mağazaya başvurulduğu takdirde, ürünlerimiz incelemeye alınmaktadır. İncelemenin sonucuna göre üretimden veya üretilen malzemeden kaynaklanan durumlarda ürün değişikliği yapılmaktadır. Yaşanan durum farklı nedenlerden kaynaklanıyor ise ürünün tadilatı gerçekleştirilebilmektedir. Ürününüzü görerek, deneyerek ve beğenerek satın almış olduğunuz için vurma, sıkma, ayağı yara yapması veya ayağı rahatsız etme nedenleri ile ürün değişikliğini gerçekleştiremeyeceğimizi bildirmek isteriz. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön