31 Mayıs 2013
#1828591

Polaris Ayakkabımızı Tadilata Verdik Hala Cevap Çıkmadı!

Polaris Ümraniye Şubesinden 11 Mayıs' ta ayakkabı aldım ve 3 kere giydiğim ayakkabının arka kısmında orantısızlık ve bağlantı kopçasının kopması sonucu 1 hafta içinde ayakkabıyı iade etmek istedim 17 Mayıs tarihinde, iade almadılar ve tadilata gönderdiler. Bugün 31 Mayıs ve hiçbir cevap çıkmadığı gibi mağazanın ve müşteri hizmetlerinin telefonları hiçbir şekilde cevap vermiyor.


Mağazaya gittiğimizde de muhatap olacağımız kimse yok, çalışanlara soru sorduğumuzda hiçbir yetkimiz yok deyip geçiştiriyorlar mağazada bir tane bile yetkili kişi yok, çalışanların dediğine göre yetkili olsa bile hiç birşey yapamayacaklarını söylüyorlar, sorunun en kısa zaman içinde çözülmesini istiyorum.

Gökçen Gökçen 80 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Polaris Temsilcisi31 Mayıs 2013

    Sayın Gökçen İlhan, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Dışarıda kullanılmış olan ürününüz ile ilgili bir durum yaşadığınızda ürünü incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Fatura veya değişim kartı ile birlikte ürünün satın alındığı mağazaya başvurulduğu takdirde ürünlerimiz incelemeye alınmaktadır. İncelemenin sonucuna göre üretimden veya üretilen malzemeden kaynaklanan durumlarda ürün değişikliği yapılmaktadır. Yaşanan durum farklı nedenlerden kaynaklanıyor ise ürünün tadilatı gerçekleştirilebilmektedir. Shop mağazalarımıza bırakılan ürünlerin incelenme süresi 15 iş günüdür. Söz konusu süre ürününüzü teslim ettiğiniz ve ürün inceleme formunuzun düzenlendiği tarih itibariyle başlamaktadır. İncelemenin sonucuna göre ilgili mağazanın tarafınıza bilgi vereceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler